Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs jubileju svinēs ar koncertu

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs jubileju svinēs ar koncertu
12.11.2019 12:44

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Otrdien, 12.novembrī, pulksten 18 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) 10 gadu jubilejas koncerts ”Zem cepures”.

Svinīgo pasākumu atklās roku šovs ar priekšnesumu ”LBJC-10”, turpinājumā sekos dažādi priekšnesumi, kurus sniegs LBJC folkloras kopa ”Ķocis”, tautas deju kolektīvs ”Vaduguns”, ansambļi, mūsdienu deju dejotāji – studija ”Dzirkstelīte”, studija ”Dzintari”, Hip-hop deju studija ”Red Lions”, leļļu teātris ”Pifs”, austrumu deju studija ”Arabeska”, Jauktais koris ”Reverberācija”, pūtēju orķestris ”Liepāja”, vokāli instrumentālais ansamblis ”Atbalsis”, popgrupa ”Maskas” un citi.

Koncerta laikā būs arī dažādi sportiski priekšnesumi, kurus demonstrēs skeitbordisti un BMX sportisti.

Pasākuma noslēgumā uz skatuves būs iespēja redzēt arī visus LBJC pedagogus.

”Svinību vadītājs būs Nezinītis, kas zem savas cepures krāj dažādas gudrības. Un jau desmit gadus Nezinītim galvā ir cepure, kuru rotā četri burti – LBJC. Kas tad ir LBJC? Viens no tulkojumiem ir Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs, taču – to var saukt arī citādi – Lielā Brīnumu un Jaunumu Cepure. Jo tieši tāda ir šī pasaule. Mazi un ne tik mazi cilvēki šeit apgūst brīnumainas lietas. Un ir pilnīgi skaidrs, ka visu, kas notiek zem šīs brīnumu cepures, nevar izstāstīt. To var izdejot, izdziedāt, izspēlēt,” stāsta LBJC direktore Ineta Klāsone.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli