Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Liepājas Bērnu un jauniešu centrs organizēs anekdošu konkursu

Liepājas Bērnu un jauniešu centrs organizēs anekdošu konkursu
Foto: Ruslans Šuļga
26.02.2020 16:11

liepajniekiem.lv

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LBJC) rīkos stāstnieku konkursa ”Anekdošu virpulis 2020’’ Lejaskurzemes kārtu. Konkurss norisināsies ceturtdien, 5. martā, pulksten 14.00 LBJC struktūrvienībā ”Vaduguns”, portālu informēja LBJC žurnālistikas pulciņa dalībnieks Daniels Dāvis Berjozkins un Kristiāns Lauris.

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu pilsonisko līdzdalību, kultūras izpratni un pašizpausmi mākslā, kā arī iesaistīšanos Dziesmu un deju svētku tradīciju saglabāšanā un kopšanā. Lejaskurzemes kārtu rīko LBJC.

Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 21 gadam, kuri interesējas par tautas mutvārdu daiļradi un paši ir aktīvi anekdošu stāstītāji dažādās ikdienas un svētku situācijās. Tiek aicināti arī folkloras kopu dalībnieki, kuri folkloru apgūst skolā vai interešu izglītības pulciņos. Konkurss norisināsies vairākās kārtās, tāpēc smīdinātājiem būs jāsagatavo plašs anekdošu krājums. LBJC mājaslapā www.liepajasbjc.lv ir atrodams detalizēts konkursa nolikums un dažādi praktiski padomi. Viena stāstītāja garums nevar būt garāks par vienu minūti.

Lejaskurzemes kārtas uzvarētāji anekdošu stāstīšanā sacentīsies Rīgā, Joku dienā, 1. aprīlī. Konkursa finālu organizē Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisiju, tradicionālās kultūras biedrību ”Aprika’”, LU Literatūras, folkloras un mākslas institūtu, kā arī reģionālajiem bērnu un jauniešu folkloras kopu koordinatoriem.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli