Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi Lietuvā un Turcijā varēs apgūt informācijas tehnoloģiju prasmes

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi Lietuvā un Turcijā varēs apgūt informācijas tehnoloģiju prasmes
Foto: luis gomes
18.10.2019 14:00

LETA

Lai attīstītu informācijas tehnoloģiju prasmes mūzikas profesionālajā darbībā un brīvajā laikā, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola īstenos skolēnu un skolotāju apmaiņas partnerības projektu ar Lietuvu un Turciju, aģentūru LETA informēja skolas projektu vadītāja Irita Kalēja.

Projekta laikā tiks īstenotas īstermiņa skolotāju un audzēkņu apmaiņas programmas ar Lietuvu un Turciju. Katrā no apmaiņas programmām piedalīsies septiņi audzēkņi un divi skolotāji no katras partnerskolas. Pirmā visu projektā iesaistīto skolu tikšanās notiks 2020.gada martā Liepājā.

Projekta mērķis ir attīstīt informācijas tehnoloģiju prasmes mūzikas profesionālajā darbībā un brīvajā laikā, tai skaitā, piemēram, iepazīt skaņu ierakstu programmas, apgūt sociālo tīklu drošu lietošanu, CV un motivācijas vēstuļu konkurētspējīgu izveidošanu, sevis prezentēšanas prasmes.

Projektu īstenos līdz 2021.gada 30.septembrim. Projektā LMMDV būs partneri Klaipēdas Stasa Šimkus konservatorijai Lietuvā un Haki Derekejli Tēlotājmākslas un sporta vidusskolai Turcijas pilsētā Denizli. 

Visas projekta aktivitātes tiek īstenotas ar programmas “Erasmus+” finansiālu atbalstu, īstenojot projektu “Profesionālo zināšanu, prasmju un kompetenču pilnveidošanas mūzikas studentiem” 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli