Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

“LMT Summer Sound” festivāls būs īpaši draudzīgs velosipēdistiem

“LMT Summer Sound” festivāls būs īpaši draudzīgs velosipēdistiem
10.07.2013 13:49

LETA

Turpinot Dziesmu un deju svētkos sākto projektu “Drošā velo novietne”, “Blue Shock Bike” arī Liepājā mūzikas festivāla “LMT Summer Sound” laikā velosipēdistiem piedāvās drošu velo novietni, aģentūru LETA informēja “Blue Shock Bike” pārstāvis Neils Kalniņš.

Liepājas festivāls kļūs unikāls Baltijā ar to, ka būs pirmais šāda veida pasākums, kas būs īpaši draudzīgs velosipēdistiem. “Blue Shock Bike” aicina visus apmeklētājus izmantot šo iespēju, jo īpaši tādēļ, ka no Rīgas uz Liepāju dosies īpašs vilciens, kurā var ņemt līdzi savu velosipēdu un baudīt velo brīvības priekus Liepājā.

“Drošā velo novietne” būs izvietota starp festivāla norises vietas ieejas vārtiem un būs viegli pieejama, tā darbosies no 12.jūlija plkst.14 līdz 14.jūlija plkst.16 bez pārtraukuma. Par velosipēda vienreizēju novietošanu būs jāmaksā viens lats, bet divi lati, ja apmeklētājs novietni vēlēsies izmantot neierobežoti visā festivāla norises laikā.

Divriteņus pieņems un izsniegs, kā arī par to drošību rūpēsies “Blue Shock Bike” personāls. Velo braucējiem tas būs tik viegli kā nodot mēteli garderobē pirms teātra izrādes, klāstīja Kalniņš.

Festivāla “LMT Summer Sound” rīkotāji prognozē, ka šogad festivālā būs liels apmeklētāju skaits.

Festivāla pirmās dienas kulminācija būs grupas “Prāta vētra” koncerts. Koncerts ir īpašs ar to, ka šī būs vienīgā grupas uzstāšanās festivālos Latvijā šovasar.

Piektdien uz Rīgas-Liepājas šosejas gaidāma liela automašīnu plūsma un sastrēgumi. Turklāt ceļu uz Liepāju saildzina remontdarbi posmā starp Skrundu un Liepāju, tāpēc festivāla rīkotāji iesaka ceļu caur Aizputi – tādējādi iespējams ietaupīt aptuveni vienu stundu laika.

Festivāla teritorijā nebūs auto stāvvietas, tāpēc “LMT Summer Sound” rīkotāji aicina automašīnas novietot pilsētas stāvvietās un doties uz festivāla norises vietu kājām, pastaigājoties pa gleznaino Liepājas jūrmalu.

No Rīgas uz Liepāju kursēs īpašs festivāla ekspresis. No Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas vilciens aties 12.jūlija vakarā plkst.18.30.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli