Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Mācību gada noslēgumā – Ģimenes svētki Liepājā

Mācību gada noslēgumā – Ģimenes svētki Liepājā
Foto: liepajniekiem.lv
25.05.2017 12:24

liepajniekiem.lv

Piektdien, 26.maijā, un sestdien, 27. maijā, Liepājā notiks skaists noslēgums mācību gadam – ”Ģimenes svētki Liepājā”, vēstīts Izglītības pārvaldes mājas lapā. Tos organizē Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs. Liepājas bērnu un jauniešu radošie kolektīvi visa gada garumā čakli strādāja, apgūto viņi izdziedās, izdejos, izspēlēs ”Ģimenes svētkos Liepājā”.

Piektdien, 26.maijā, pulksten 18 skvērā pie Liepājas Universitātes notiks Dziesmu vakars. Liepājas skolu 5.-9.klašu un zēnu kori aicina uz koncertu un sadziedāšanos, lai kopā izdziedātu gan populāras, gan mazāk zināmas latviešu dziesmas. Universitātes kāpnes taps par skatuvi koriem, kuri pasākuma pirmajā daļā dziedās dziesmas no Imanta Kalniņa mūzikla “Princis un ubaga zēns”. Koncertu kuplinās pavadošā grupa ”Austras bērni”. Pasākumu vadīs populārā dziedātāja Samanta Tīna. 

Sestdien, 27. maijā, Jūrmalas parkā no Kūrmājas prospekta gala līdz piemineklim notiks ”Ģimenes svētku Liepājā” Deju diena. No 12.00 līdz 15.00 notiks radošās darbnīcas, izstādes, dejotāju un dziedātāju koncerti, modes kolekciju demonstrējumi, vokāli-instrumentālo ansambļu uzstāšanās, atrakcijas. Pasākumā piedalīsies Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs, LBJC ”Jauniešu māja”, Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes, skolēnu mācību uzņēmumi un citi. Folkloras pļaviņā uzstāsies gan latviešu, gan krievu kolektīvi. Kopā ar liepājniekiem rotaļu, dziesmu un deju rakstus izmēģinās Lejaskurzemes folkloras kopas. 

Pa dienu svētkos piedalīsies ciemiņi no Liepājas sadraudzības pilsētas Klaipēda – Klaipēdas Karalienes Luīzes Jauniešu centra mūsdienu deju studija ”Junga”, vēsturiskās mūzikas un dejas ansamblis ”Dolce musica” ar baroka un renesanses laikmeta dejām, horeogrāfijas studija ”Inkarelis”.

Pulksten 16.30 no Teātra ielas virzienā uz Graudu ielu un Kūrmājas prospektu līdz Jūrmalas parkam dosies svētku dalībnieku gājiens. Gājienu kuplinās Liepājas Bērnu un jaunatnes centra un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pūtēju orķestris ”Liepāja” ar mažoretēm. 

No pulksten 17.00 – 19.00 tajā paša vietā Kūrmājas prospekta galā pie pieminekļa notiks Deju koncerts, kurā piedalīsies Liepājas bērnu un jauniešu tautas un mūsdienu deju kolektīvi. Skatītāju sēdvietas tiks piedāvātas uz kāpnēm un kalnā. Savai ērtībai lūgums paņemt pledu sēdēšanai. 

Pasākums ir bezmaksas.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli