Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Meklē draudzīgāko 7. klasi

Meklē draudzīgāko 7. klasi
Foto: Ģirts Gertsons
24.10.2018 11:55

liepajniekiem.lv

Konkursam ”Draudzīgākā klase”, kuru jau septīto gadu rīko Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde, šogad pieteikušās deviņas 7. klases, no kurām katra ir gatava pierādīt, ka ir draudzīgākā un saliedētākā, mācību gada laikā kopīgi visam klases kolektīvam iesaistoties dažādās skolas un pilsētas aktivitātēs, vēsta Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Konkursa gaitā visa mācību gada garumā klases, tāpat kā iepriekšējos gadus, klases piedalīsies labdarības pasākumos un ”Labdarības skolā”, pavasarī organizēs tematisku klases vakaru par tēmu ”Draudzīgākās klases sveicieni Liepājai dzimšanas dienā”, piedalīsies Vislatvijas talkā, atainojot šos pasākumus prezentācijās un video. Konkursam varēs iesniegt arī citu klases organizēto pasākumu aprakstus, ja tajos ir piedalījušies visi klases skolēni un pasākums atbilst Draudzīgākās klases ”burtam un garam”.

Jaunums šogad ir tas, ka klases pirmo reizi aicinātas piedalīties Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedriskās līdzdalības daļas rīkotajās aktivitātēs ar mērķi iepazīstināt ar smēķēšanas novēršanas tēmu. Klases aicinātas piedalīties Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas organizētajā pretsmēķēšanas pasākumā ”Misija V”, kura laikā klasei būs trīs uzdevumi: jāveic aptauja ”Zaudējumi smēķējot”, jāizveido plakāts par tēmu ”Ieguvumi nesmēķējot” un video par tēmu ”Ieguvumi NEsmēķējot”. Šī aktivitāte notiek projekta ”Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs.” ietvaros, dodot iespēju klasēm konkursā nopelnīt papildus līdz 10 punktiem.

Konkurss noslēgsies ar pilsētas Draudzīgāko klašu salidojumu-konkursu, kurš notiks 2019. gada 26.aprīlī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā, kurā 7. klašu audzēkņiem kopīgi ar saviem klašu audzinātājiem būs jāpiedalās dažādos asprātīgos konkursos, veiklības aktivitātēs, kurās tiks vērtēts draudzīgums, saliedētība, attieksme vienam pret otru, attieksme pret konkurentiem. Tiks vērtēti arī visa konkursa laikā iesniegtie materiāli gan saturiski, gan vizuāli, kā arī noslēguma pasākuma aktivitātes

Konkursa noslēgumā Draudzīgākā klase tiks apbalvota ar  kopīgu vienas dienas ekskursiju, kā arī pārsteiguma balvām.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties https://www.liepaja.lv/dokumenti/nolikums-konkursam-7-klasem-draudzigaka-klase/

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli