Otrdiena, 29. septembris Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Meklējam palīdzību zvaigznēs

Meklējam palīdzību zvaigznēs
24.03.2009 07:02

Atslēgvārdi

“Pārmaiņu laiki, krīzes brīži vai gluži vienkārši izšķirīgi dzīves mirkļi ir laiks, kad cilvēki visbiežāk meklē kādu ārēju palīdzību, kādu glābšanas salmiņu, kas palīdzētu pieņemt pareizo lēmumu,” saka sertificēta astroloģe, liepājniece Gundega Tauriņa – Skabule. Šis salmiņš var būt arī zvaigznes.

Kā tu pati nonāci līdz astroloģijai?
 Manas draudzenes gāja pie astroloģes sastādīt astroloģisko karti, un es, ziņkārības dzīta, aizgāju līdzi. Toreiz viņa stāstīja par maniem dzīves pamatuzdevumiem un vairākkārt arī ieminējās, ka vajadzētu mācīties astroloģiju, bet es tikai atmetu ar roku. Vēl,  ejot prom, viņa mani mēģināja pierunāt: mācies astroloģiju. Un ieteica, lai braucu pie Andra Rača, jo es kā Dvīnis un viņš kā Ūdensvīrs labi sapratīšoties. Neko speciāli nemeklēju, bet kādu dienu nopirku žurnālu, un tajā Andra Rača sludinājums par astroloģijas mācībām. Tad gan sapratu, ka tā ir zīme, un sāku mācīties.

 Ko cilvēki visbiežāk grib noskaidrot pie astrologa?
– Ir trīs pamatjautājumi: darbs, finanses un attiecības.

Ikdienā nākotnes izzināšana zvaigznēs aprobežojas ar horoskopa zīmju aprakstu avīzēs, žurnālos vai interneta portālos.
– Tas gan ir virspusīgi, to īsti nevar nosaukt par astroloģiju. Galvenokārt tāpēc, ka šie apraksti veidoti, ņemot vērā tikai to, kādā zīmē atrodas Saule. Taču ir vēl ļoti daudz svarīgu aspektu –kaut vai, kurā zīmē katram cilvēkam atrodas Mēness. Tas, piemēram, iespaido cilvēka emocionālo būtību. Un vēl to lielā mērā ietekmē ascendents – horoskopa zīme, kas atrodas virs horizonta cilvēka dzimšanas brīdī. Un vēl ir daudz citas būtiskas nianses. Tāpēc, lai noskaidrotu patiešām padziļinātu zvaigžņu vēstījumu par savu dzīvi, ar avīzē izlasīto horoskopu vien nepietiek. Tāpēc uzskatu, ka šiem ikdienā pieejamajiem zīmju raksturojumiem ir vairāk tāda rosinoša nozīme, tiem vajadzētu būt dzīvespriecīgiem un pozitīvi uzlādējošiem, jo tā ir sava veida ieprogrammēšana. Tas, protams, nav nekas slikts, bet šai programmēšanai vajadzētu būt ar plusa zīmi.

 Bet vai tas, ko pasaka profesionāls astrologs, nav programmēšana?
– Man kā astrologam nav nekādu tiesību citu programmēt, katram izvēle ir jāizdara pašam, tāpēc es nedrīkstu teikt: jums ir jādara tā un tā. Taču, ja cilvēks jautā, piemēram, par saderību ar otru cilvēku, es varu salikt viņu kartes kopā un izanalizēt situāciju. Vai, ja kāds vēlas uzzināt, kurā jomā labāk meklēt profesiju, – to visu un vēl daudz ko citu šajās kartēs var nolasīt. Taču es nekādā gadījumā nedrīkstu noteikt, kā cilvēkam rīkoties. To izvēlas viņš pats.

Kas īsti ir astroloģiskā karte un ko tajā var redzēt?
– Tā ir karte, kuru izveido pēc cilvēka dzimšanas laika (cikos dzimis, kad un kur) un pēta, kā šajā laikā izvietojušās planētas. Tās arī lielā mērā nosaka cilvēka būtību.

Ko īsti šajā kartē varam izlasīt?
– Praktiski visu. Es uzskatu, ka astroloģijas pamatzināšanas vajadzētu mācīt skolā, lai cilvēks prastu šo karti nolasīt un varētu kaut vai lielos vilcienos izprast savu dzīvi, ņemot vērā to, ko zvaigznes un planētas saka: ko sevī vajadzētu attīstīt un no kā būtu vērts izvairīties. Tad daudzi lieki netērētu laiku bezjēdzīgos meklējumos, bet ātrāk atrastu savu vietu.

Tu sacīji, ka viens no populārākajiem ir jautājums par finansēm.
– Jā, pašlaik tas ir īpaši svarīgi. Bet finansiālie jautājumi ir ļoti cieši saistīti ar daudz ko citu. Cilvēki jautā: ņemt vai neņemt kredītu, vai varēs to atdot, mainīt darbu uz citu, ar lielāku atalgojumu, vai tomēr palikt pašreizējā, kas varbūt ilgtermiņā tomēr ir labāks un tamlīdzīgi. Finanses bez citiem notikumiem vienas pašas neeksistē.

Un ja par attiecībām? Ko tieši cilvēki grib zināt?
– Visu. Gan to, kuru puisi vai meiteni no vairākiem izvēlēties, gan, ja otrās pusītes nav, kur to meklēt: internetā, ballītē, darbā, uz ielas? Gan jau tālāk – ja otra pusīte ir, varam izpētīt abu kartes, lai redzētu saderību. Ir cilvēki, kas patiešām nekad nesaderēs, bet viņi arī viens otru nesatiek. Lai cilvēki varētu veidot attiecības, obligāti ir vajadzīgi kādi piesaistes punkti. Ir harmoniskie un ir disharmoniskie. Protams, pretējais pievelk, bet, ja cilvēki nebūs gatavi kopt savas attiecības, tās, visticamāk, neizveidosies. Taču es gribu uzsvērt to, ka jebkurš gadījums jāskata ļoti individuāli un daudzpusīgi – ne tikai pēc Saules, bet visiem citiem aspektiem. Un es zinu arī to, ka cilvēkiem pat it kā ar pilnīgi nesaderīgām Saules zīmēm var veidoties ļoti labas attiecības. Tā ka bezcerīgs nav neviens gadījums.

Kā rāda tava pieredze – vai cilvēki, kas ir uzzinājuši, ko zvaigznes viņiem vēstī un kā savu dzīvi vajadzētu veidot, tam arī paklausa un tā dara, vai tomēr ne?
– Labāk tas padodas sievietēm. Tās jūt, kas viņām ir lemts, un uz to arī iet bez astrologa palīdzības. Vīrieši tā rīkojas retāk. Bet visbiežāk ir tā, ka cilvēki pie astrologa iet pēc apstiprinājuma tam, ko viņi paši izdomājuši vai jutuši, ka tā vajadzētu rīkoties, taču ir vajadzīgs vēl kāds no malas, kas to vēlreiz apstiprina.

Astroloģiskās kartes veido arī valstīm. Vai tu esi painteresējusies, ko zvaigznes sola Latvijai?
– To sauc par mundāno astroloģiju, kas gan nav mana stiprā puse. Taču tik daudz varu pateikt, ka latviešu tauta ir zem spēcīgas Jaunavas zīmes ietekmes, kas mums dod čaklumu, izturību un spēju saskatīt jebkuras lietas sīkākās detaļas, bet dažkārt traucē ieraudzīt kopainu un iemest skatienu tālākā nākotnē. Varu teikt, ka vismaz līdz rudenim vēl mīcīsimies uz vietas, bet tad lēnām viss sāks sakārtoties. Atsijāsies viss vājais un nestabilais, un tas, kas būs palicis, ar lielu pacietību un darba mīlestību pamazām atjaunosies jaunā kvalitātē. Visvairāk dzīve tagad brūk tiem, kas to līdz šim būvējuši bez pamatiem. Un tāpēc es domāju, ka cilvēkiem vajadzētu vairāk pasmaidīt, jo tad arī viss ies uz labo pusi.

Uzziņai

Ieskatoties interneta lapā www.astrologer.lv, katrs pats varam mēģināt izveidot savu astroloģisko karti.

Kristīne Pastore,
“Kurzemes Vārds”

Gundega savā astroloģiskajā kartē ieskatās apmēram reizi mēnesī.

8 komentāri

2009-03-24 10:19

Nesaprašana: Visvairāk dzīve tagad brūk tiem, kas to līdz šim būvējuši bez pamatiem.... tātad lielāk'ā daļa čaklo latviešu savu dzīvi nav mācējuši organizēt????

2009-03-24 13:32

ingars: biju, un patiešām iesaku katram,kam ir vēlme noskaidrot par sevi un savām iespējām apmeklēt astrologu!!! ir visai interesanti un ticēt vai nē aju ir katra paša darīšana!!

Gundega veiksmi un uz tikšanos :)

2009-03-24 14:52

kRstine: vai, kā man palīdzēja, kā man palīdzēja!!!! tagad es zinu, ar ko apprecēties.

2009-03-24 15:19

plukata: viņai ar palīdzēja,kā ģimeni izjaukt,malacis tā turpini

2009-03-24 15:28

nejauceens: viņa paliidz arī gimenes izjaukt? ko nu muldi plukata

2009-03-24 15:36

Es zinu: Ģimeni nevar neviens no malas izjaukt, ja vien paši laulātie nav uz to gatavi. Ja sieva pati stulba, tad lai nebrīnās, ka vīram sāk interesēt citas. Un ja sieva par savu vīru necīnās un neizjūt, kas viņam trūkst, tad to izdarīs kāda cita. Nevajag vienmēr vainot jaucējus! Savu dzīvi varam sagandēt tikai mēs paši! Bez mīlestības ģimene ir vāja.

2009-03-24 16:08

Broņa: saliku pēc minētās adreses to astroloģisko karti, bet tas neko nedod, jo atšifrēt tāpat pats nevar

2009-03-25 09:44

laucinieks: Kur Jūs var sastapt vai sazvanīt?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz