Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Multimediju programmas audzēkņi ar labiem rezultātiem startē Valsts konkursā

Multimediju programmas audzēkņi ar labiem rezultātiem startē Valsts konkursā
Foto: LMMDV
20.02.2019 11:57

liepajniekiem.lv

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Multimediju dizaina programmas audzēkņi 14. un 15. februārī veiksmīgi startēja Valsts konkursā ”Kustīgs attēls multimediju vidē” un izcīnīja godalgotas vietas, vēsta PIKC LMMDV direktore Inga Auziņa.

LMMDV Multimediju (MMD) izglītības programmas audzēknis Dāvis Kristaps Aigars ieguva 1. vietu un Franciska Anna Beļāne izcīnīja 2. vietu par video ”mapošanas” uzdevumu, bet Līva Jēkabsone saņēma 1. vietu par konkursa mājasdarbu. Konkursā piedalījās arī Rūdolfs Kuncītis, taču šoreiz līdz godalgotām vietām nedaudz pietrūka.

Konkurss notika profesionālās kompetences centrā ”Ogres tehnikums” un tajā piedalījās Latvijas profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņi. Konkursa tēma bija ”Kustīgs attēls multimediju vidē”, tāpēc tajā ar dažādām radošām idejām piedalījās topošie multimediju mākslinieki, dizaineri un videooperatori.

Divās konkursa norises dienās jaunieši veica radošus uzdevumus, piedalījās lekcijās un filmu skatēs. Paralēli norisinājās arī pedagogu seminārs par multimediju apguves iespējām profesionālajā mākslas un dizaina izglītībā.

Konkursu katru gadu organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar partneriem un izglītības iestādēm.

LMMDV izsaka pateicību Multimediju dizaina izglītības programmas vadītājam, pedagogam Jānim Jankevicam par profesionālo ieguldījumu audzēkņu gatavošanai Valsts konkursam un piedalīšanos pedagogu seminārā. Paldies visiem nodaļas pedagogiem par ieguldījumu audzēkņu profesionālai izaugsmei.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli