Otrdiena, 20. oktobris Leonīda, Leonīds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Mūzikas festivāli ”Baltic Beach Party” un ”Fontaine Festival” uzņem apgriezienus

Mūzikas festivāli ”Baltic Beach Party” un ”Fontaine Festival” uzņem apgriezienus
21.07.2007 13:45

0

Šodien Liepājā turpinās gan pludmales festivāls “Tele2 Baltic Beach Party”, gan ostmalā ”Fontaine Festival”. Abi festivāli ir pulcējuši lielu apmeklētāju skaitu. Viens no ”Baltic Beach Party” organizatoriem Raivo Mediņš ar festivāla pirmo dienu ir apmierināts un pateicas publikai par sapratni. ”Izskatās, ka tiks sasniegs jauns apmeklētāju rekords,” saka R.Mediņš. ”Mēs joprojām esam gatavi strādāt un arī otro festivāla dienu aizvadīt tikpat veiksmīgi,” piebilst organizators. Savukārt ”Fontaine Festival” organizātors Edgars Āboliņš stāsta, ka ir aizvadīta viena vētraina un traka nakts. Šobrīd klausītāji un mūziķi jau gatavojoties otrajai festivāla dienai. ”Par festivāla apmeklētājiem varu teikt, ka viņi ir no visas Latvijas un, protams, ir arī viesi no ārvalstīm. Precīzu skaitu nosaukt nevaru, bet apmeklētāju ir daudz vairāk nekā pagājušajā gadā,” stāsta E.Āboliņš.

Šovakar ”Fontaine Festival” vakara naglas būs tādas apvienības kā somu grupa ”Knucklebone Oscar”, ”Iļģi” un ”Skyforger” no Latvijas, kā arī kluba saimnieks Louie Fontaine ar savu grupu no Ņuorleānas. Savukārt septītajā pludmales festivālā ”Baltic Beach Party” visas dienas garumā liepājniekiem un pilsētas viesiem ir spēja piedalīties un vērot dažādas sporta aktivitātes – pludmales volejbolu un futbolu, smilšu basketbolu utt. Mazākajiem ir iespēja izdziedāties un priecāties kopā ar Olgu Rajecku ”Olgas disenītē”. Savukārt dienas otrajā pusē plkst. 15.00 Jūrmalas parka teritorijā festivāla mūziķi kopā ar bērniem stādīs kociņus, liekot pamatu jaunam parkam ”Vēju muzikants”, kurš katru nākamo pludmales festivālu tiks paplašināts. Pasākumā piedalīsies Liepājas pilsētas domes Sociālās nodaļas bērnu nama bērni, asociācijas ”Dzīvesprieks” skolas jaunieši, kā arī aicināts ik viens.

No ārzemju viesiem šovakar ”Baltic Beach Party” viesosies britu dziedātāja Kima Vailda, kura sola, ka uzstāšanās kļūs par šovu, kurā viņa ne tikai atcerēsies savas labākās dziesmas no astoņdesmitajiem gadiem, bet arī iepriecinās ar tiem hītiem, kas viņai ļāvuši atgriezties popmūzikas elitē 21.gadsimta sākumā.

No Lielbritānijas pēc piecu gadu pārtraukuma Liepājā ieradīsies arī jautrie un asprātīgie brāļi “Right Said Fred”, savukārt Lietuvu pārstāvēs “Amberlife”, kas festivāla laikā apmeklētājiem prezentēs savu jauno albumu “The Music Won’t Stop”.

Uz lielās skatuves uzstāsies arī apvienība no Šveices “Jacqueline” un Lili no Vācijas.

Uz “Tele2 Baltic Beach Party” lielās skatuves uzstāsies arī ilgi nedzirdētā grupa “The Hobos”, kurai pašlaik notiek aktīvs darbs pie jauna albuma radīšanas, tādēļ mūziķiem atliek krietni vien mazāk laika publicitātei un koncertiem. Tāpat Liepājā ar pazīstamām dziesmām uzstāsies grupas “Jumprava”, “Red Bee”, “Melo-M”, kā arī dziedātāja “Ladybird”.

Uz “Beach.Rock.Lv” skatuves uzstāsies grupas “Crowd”, “Logo”, “Tribes of the City”, “Nasty Smile”, “Double Faced Eels”, “Dzelzs vilks” un Dons.

Uz vienas no festivāla skatuvēm pasākumi notiks regeja mūzikas ritmos, kur uzstāsies apvienība “Cannadis”, dīdžejs Horens un “Selector”, savukārt uz “Tele2 Beach Dance House” skatuves spēlēs dīdžeji “Monsta”, “Mindas”, “Jackmaster G”, “Dave Strom”, “Gregory”, Bogdan Taran un “Beat”.

Jau informējām, ka gatavojoties šās nedēļas nogalē paredzētajiem diviem mūzikas festivāliem, visus savus spēkus mobilizēs Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, bet pludmalē tiks pastiprināta apsardze.

Kā pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja 1.nodaļas priekšnieks Guntis Gēbelis, aizvadītā nakts ir bijusi samērā mierīga, bez lieliem sabiedriskās kārtības pārkāpumiem un noziedzīgiem nodarījumiem. Pārbaudītas 75 personas, no kurām 13 bijušas nepilngadīgas. Sastādīti deviņi protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola iespaidā, kas aizskar cilvēka cieņu, bet trīs par sīko huligānismu, kā arī vairāki protokoli par nepakļaušanos policijas prasībām. ”Veicot pārbaudes uz ceļiem, kopumā sastādīti 140 protokoli, no kuriem septiņi par atrašanos pie automašīnas stūres reibumā, pieci par braukšanu bez tiesībām, bet 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu,” informē G.Gēbelis. Šodien līdz plkst.12.00 jau sastādīti desmit protokoli par dažādu mantu pazušanu, kā arī par narkotisko vietu lietošanu.

Savukārt Liepājas Reģionālas slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītāja Ingrīda Jakovica informē, ka sasniegts sava veida rekords – pagājušajā naktī palīdzība bija nepieciešama vairāk kā 80 cilvēkiem. Pārsvarā cilvēki guvuši sīkas traumas, ir notikušas arī divas avārijas. I.Jakovica plāno, ka šonakt būs vēl vairāk traumu guvušo, jo mūzikas pasākumi uzņems apgriezienus un sasniegs savu kulmināciju.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz