Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Mūziklā ar Rolandu Ūdri veicinās sadraudzēšanos

Mūziklā ar Rolandu Ūdri veicinās sadraudzēšanos
Foto: Ruslans Šuļga
27.12.2018 09:49

liepajniekiem.lv

Ikviens interesents aicināts apmeklēt pasākumu “Nāk palīgā Rainis: Suņi ar kaķiem saprasties māk”, kas norisināsies 27.decembrī pulksten 13 Liepājas Raiņa 6.vidusskolas aktu zālē. Tajā tiks uzvests minimūzikls “Suns un Kaķe”, piedaloties dziedošai suņu un kaķu grupai kopā ar mūziķiem Ilonu Balodi-Ūdri un Rolandu Balodi-Ūdri.

Minimūzikls “Suns un Kaķe” ir iespēja parādīt sevi un sadraudzēties ar citiem izrādes dalībniekiem, izmantojot radošajās darbnīcās radītās zvēru lomas maskas.

Pasākuma mērķis ir veicināt dažādu tautību un sociālo grupu bērnu sadarbību un jauniešu spēju pārvarēt saskarsmes barjeras, kā arī labāk izprast veiksmīgas komunicēšanas nozīmi, vairot savstarpējo iecietību starp vienaudžiem un sabiedrību kopumā.

Tiks izmantota improvizācijas teātra un dziedāšanas pieeja, kas tika apgūtā kopā leļļu teātra aktieri Ingaru Gudermani un mūzikas pedagoģi Lieni Breču. Minimūzikla pamatā tiek izmantots Raiņa lugas “Suns un Kaķe” teksts. Idejas autore ir Lāsma Sanda Belova no Ventspils, savukārt mūzikas autores ir komponistes Māra Aivare un Maija Volka.

Minimūzikla moto ir “Kopā mēs varam sadraudzēties un pieņemt viens otru!”. 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli