Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

No pludmales uz Pasta ielu

No pludmales uz Pasta ielu
31.10.2010 07:00

Atslēgvārdi

Jau pēc vairākām ballītēm pludmales kafejnīcas “Red Sun Buffet” līdzīpašniekam Marekam Albertam ļaudis jautāja, kas notiks ziemā, kad izklaides vieta darboties vairs nevarēs.

Jau toreiz viņam galvā rosījās ideja, ko tādā gadījumā pasākt. 5. novembrī Pasta ielā 2 durvis vērs jauns kokteiļbārs.

200 kvadrātmetru lielajās telpās, kur savulaik atradās iecienītā kafejnīca “Pingvīns”, vēl rosās strādnieki. Šurpu turpu staigā un norādījumus dod arhitekts Raimonds Galuza. M. Alberts apgalvo: neesot pamata bažām, ka jaunais bārs netiks atklāts laikus. Viss esot sagādāts un iekārtošanās darbi norit.

Ideja par jaunu izklaides vietu, kas darbotos visu gadu, M. Albertam galvā rosījusies jau labu laiku. “Liepājnieki un tās viesi jau sen ir pelnījuši jaunu izklaides vietu, kur ne tikai varētu padejot, bet arī mājīgā atmosfērā satikt draugus un baudīt labu mūziku,” uzsver M. Alberts. Jauno kokteiļabāru M.Albertam palīdz iekārtot brālis un draugs, kā arī arhitektu R.Galuzu, kas piedāvājis interjera skices. Idejas smeltas gan ārzemēs, gan internetā.

Galvenais uzsvars būs likts uz izklaides un kultūras programmu. Būšot gan dzīvās mūzikas sarīkojumi dažādām paaudzēm, gan ballītes, gan kino un dzejas vakari. Ar jaunajiem Liepājas teātra aktieriem tiekot apspriesta ideja organizēt improvizācijas teātri.

M. Alberts vēl piebilst, ka zem kokteiļbāra atrodas pagrabs. Ar laiku viņi vēlas paplašināt savu darbību un, iespējams, apdzīvot arī to.

 

Mareks Alberts (no kreisās) vēro strādnieka Damara Galdina darbu, jo viss jāpaveic tieši tā, kā iecerēts.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli