Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Noskaidros draudzīgāko 7. klasi

Noskaidros draudzīgāko 7. klasi
Foto: Publicitātes
31.10.2016 11:33

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde (LIP) jau piekto gadu izsludinājusi konkursu “Draudzīgākā klase” vispārizglītojošo skolu 7. klasēm, mācību gada laikā noskaidrojot pilsētas draudzīgāko, saliedētāko klasi un izceļot labās īpašības, kas ir bērnos šajā pusaudžu vecumā: draudzība, vienotība, sirsnība, atsaucība.

Kā portālu informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, dalība konkursā jāpiesaka līdz šā gada 16. novembrim, iesniedzot LIP savas klases vizītkarti – sienas avīzes, kuras sadarbībā ar Liepājas Novada Fondu 21.novembrī tiks izliktas apskatei izstādē tirdzniecības namā ”Kurzeme”.

Konkursa gaitā visa mācību gada garumā 7. klasēm, kuras pieteiks savu dalību, būs kopīgi jāiesaistās dažādās skolas un pilsētas aktivitātēs, sadalot uzdevumus un piedaloties konkursa uzdevumu plānošanā un norisē. Tā būs iespēja klases kolektīvam demonstrēt savu saliedētību un draudzīgo attieksmi vienam pret otru un pret savu klases audzinātāju.

Līdz 19. decembrim Draudzīgākās klases piedalīsies labdarības pasākumos, iesniedzot LIP noformētus darbus par paveikto, kuri tiks izvietoti tirdzniecības namā ”Kurzeme” apskatei. Skolēniem un klašu audzinātājiem arī plānota apmācība ”Labdarības skolā”.

Otrajā mācību pusgadā Draudzīgākai klasei būs jāsarīko tematisks klases vakars par tēmu  ”Mēs esam un būsim tie labākie un draudzīgākie!” vai ”Draudzīgākās klases sveicieni Liepājai dzimšanas dienā!”. Konkursam varēs iesniegt arī citu klases organizēto pasākumu aprakstus, ja tajos ir piedalījušies visi klases skolēni un pasākums atbilst Draudzīgākās klases ”burtam un garam”.

Aprīlī Draudzīgākās klases, tāpat kā iepriekšējos gados, piedalīsies Vislatvijas pavasara talkā.

Konkurss noslēgsies ar pilsētas Draudzīgāko klašu salidojumu-konkursu, kurš plānots 2017. gada aprīlī. Klasēm kopīgi ar saviem klašu audzinātājiem būs jāpiedalās dažādos asprātīgos konkursos, veiklības aktivitātēs, kur tiks vērtēts draudzīgums, saliedētība, attieksme vienam pret otru un attieksme pret konkurentiem. 

Konkursa gaitā tiks ņemta vērā arī klases audzinātāja iesaistīšanās Valsts Bērnu Tiesību Aizsardzības Inspekcijas organizētajā konkursā par draudzīgas un cieņas pilnas vides veicināšanu klasē.

Galvenā balva ir kopīga klases vienas dienas ekskursija, paredzētas arī pārsteiguma balvas

Pagājušajā mācību gadā pirmo vietu un vienas dienas ekskursiju jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja Raiņa 6. vidusskolas septītklasnieki – 7.a klase ar klases audzinātāju Daigu Straupenieci. Pērn konkursam bija pieteicies rekordliels septītklasnieku skaits – 15 klases no dažādām pilsētas skolām. Gada laikā “atbira” četras klases.

Ar šī gada konkursa nolikumu iespējams iepazīties Izglītības pārvaldes mājas lapā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli