Noskaidroti pirmie Latvijas čempioni fingerbordā

22.03.2010 15:56

Svētdien, 21. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā aizritējis pirmais Latvijas čempionāts fingerbordā, kur kopumā piedalījās 21 dalībnieki ne tikai no Liepājas, bet arī Rīgas un Kuldīgas, noskaidrojot medaļniekus trijās vecuma grupās.

Šāda veida pasākums Liepājas Olimpiskajā centrā nav nekas svešs, taču Latvijas čempionāts tomēr bija vēl kas nebijis, kas tika noorganizēts pateicoties galveno organizatoru pūlēm.

Sacensībās kopumā piedalījās 21 dalībnieki ne tikai no Liepājas, bet arī Rīgas un Kuldīgas. Sacensību dalībnieki tiks dalīti trijās vecuma grupās (līdz 10 gadu vecumam, no 11 līdz 14 gadiem, 15 gadi un vecāki) un pusotru minūšu ilgā laika posmā tiem bija jāparāda savs labākais sniegums.

Kopumā, liepājnieki šajā 2010. gada čempionātā dominēja pilnībā, jo visās trijās vecuma grupās par čempioniem kļuva vietējie fingerbordisti. Jaunākajā vecuma grupā par pirmo Latvijas čempionu kļuva Daniels Kūlainis, kurš aiz sevis atstāja Kārli Ernestu Jegorovu un Emīlu Burgmani no Rīgas.

Vidējā vecuma grupā no 11 līdz 14 gadiem uzvaru izcīnīja Toms Dreiblats no Liepājas. 2. Un 3. Vietā ierindojās, attiecīgi, Ričards Lapoško un Sīmanis Matuzāns no Rīgas. Savukārt, vecākajā grupā, kur startē 15 gadīgi un vecāki, uzvaru izcīnīja Aksels Ruperts, aiz sevis atstājot Emīlu Sviklānu un Mārtiņu Jaunušānu.

Kopumā sacensības organizatori vērtē kā izdevušās un ar lielu cerību raugās nākotnē. Šī sezona gan ir beigusies, taču līdzīga veida pasākumi tomēr turpināsies arī nākošajā gadā un cerams, ka dalībnieku skaits tikai un vienīgi pieaugs.

Balvas visiem medaļniekiem bija sarūpējuši sporta preču veikals ”Sportland”, mobilo sarunu karte ”Amigo”, konditorijas izstrādājumi “Vīdners” un “Čili pica”.

Pirmā Latvijas Čempionāta (2010’) rezultāti.