Ceturtdiena, 13. augusts Velga, Elvīra, Rēzija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Par atbalstu nākamā gada “Summer Sound” vēl skaidrības nav

Par atbalstu nākamā gada “Summer Sound” vēl skaidrības nav
Foto: Ģirts Gertsons
10.09.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Desmitais festivāls “Summer Sound” Liepājā nākamgad norisināsies 24. un 25. jūlijā, paziņojuši tā rīkotāji.

Arī iepriekšējos gados pludmales festivāls notika jūlija beigās, bet šogad tā norise bija pārcelta uz augusta sākumu “Prāta vētras” koncerta dēļ, skaidro “Summer Soud” organizators Uldis Pabērzis.

Pagājušonedēļ “Summer Sound” rīkotāji par aizvadīto festivālu snieguši izvērstu atskaiti Tūrisma komisijā. Tajā nozares pārstāvji arī diskutējuši par to, kas būtu maināms un uzlabojams festivāla rīkošanā.

U. Pabērzis pauž, ka fundamentālas izmaiņas gan nav iecerētas. “Festivāls šogad sasniedza līdz šim nepieredzētus apmērus – divas izpārdotas telšu pilsētiņas, izpārdota kemperu novietne un 32 tūkstoši apmeklētāju. Tas liek domāt, ka festivāls dodas pareizajā attīstības virzienā, un mūsu uzdevums tagad ir festivālu veidot no gada uz gadu vēl labāku par iepriekšējiem festivāliem.”

“Ņemot vērā, ka apmeklētāju skaits aug, jādomā, kā risināt telšu pilsētiņas jautājumu, droši vien būs jāpārplāno arī festivāla teritorija. Saturiski tas būs līdzīgs, iespējams, piesaistīsim kādus māksliniekus, kas būtu saistoši arī gados vecākai auditorijai.”

Pagaidām jautājums, vai arī turpmāk pašvaldība finansiāli atbalstīs festivāla norisi, vēl esot atklāts. Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis norāda, ka šī gada festivālam pašvaldība atvēlējusi 35 tūkstošus eiro, taču par līdzfinansējuma piešķiršanu nākamgad teic: “Tas vēl ir lemjams jautājums budžeta kontekstā.”

23 komentāri

2019-09-10 08:44

katram savs: bizness jābīda pašam,bez mūsu nodokļu naudas.Jo vēl manā kontā nav ieripojis neviens cents no šī balagāna.Tā ir mūsu nodokļu nauda

2019-09-10 08:57

Ronis,: Gruzus tik atstat atkal vajaga aiz sevs cilveki nemak savakta.Cukmenu koncerts.

2019-09-10 09:00

???????????: Kāpēc pašvaldībai no mūsu nodokļu maksātāju naudas jāsponsorē kaut kāds festivāls? Ja paši grib rīkot un gūt peļņu, tad lūdzu - finansējiet pasi savu pasākumu! Nu nestāstiet muļķības, ka organizatori negūst peļņu, bez peļņas neviens neko nerīko! Ja bija 32000 apmeklētāju, kā paši saka, tātad 32000x50=1,60000 EUR. tas ir pusotrs miljons. Atņemot rīkošanas izdevumus apmēram pusi, paliek gandrīz miljons peļņā. Tad kāda vispār runa par līdzfinansējumu??? Es nepiekrītu finansēt no savas nodokļu naudas !!!

2019-09-10 09:24

to ???????????: Bomzi, Tu nodokļos savu mūžu nesamaksāsi tik cik Liepājas pašvaldībai ienes šis festivāls.
Es saprotu, ka tavam tukšam paurim ir sarežģīti aptvērt, ka no šī festivāla pelna arī citi Liepājas uzņēmēji, un ne tikai šī festivāla organizatori.

2019-09-10 10:01

Jūras perle: Ftstivālam JĀ,JĀ,JĀ ---pludmalē NO,NO,NO

2019-09-10 10:01

liepājnieki ir lohi: Nu ja, draudzīgi un solidāri apmaksāsim dažu personāzu iegribas rīkot izklaides pasākumus. Es kaut ko sadomāšu tusēt, man arī dome maksās?

2019-09-10 10:04

Es arī gribu: Par liepājnieku naudu taisīt savu biznesu! Lai Liepājas dome man iedod naudu un gan jau es atradīšu variantu, kā saicināt pūli un pietirst |Liepāju!!!

2019-09-10 10:23

rrt: Taisat! Tusējat! Prasat naudu! Figu līdz domei aizvilksieties kādam ko pajautāt.

2019-09-10 10:32

Smaka: Vilnītis lai no savas kabatas atbalsta nākošo gadu.

2019-09-10 10:37

man šogad: paliks 45 un gribu uzrīkot tādu tusiņu lai ir ko atcerēties,vai VILNĪTIS man piešķirs finansējumu,jo maksāju nodokļus.Un tur varēs tusēt visi kas grib.

2019-09-10 10:41

sviestssš: ja tas ir peļņas pasākums (un tāds tas arī ir!), kāpēc tas jāfinansē no pašvaldības?!

2019-09-10 11:06

FERTY: Kāpēc pašvadībai jādod nauda, 35 štukas, ja organizatori no pasākuma gūst peļņu 17 štukas.

2019-09-10 11:42

to Es arī gribu: Domāju ka Tev nekas nesanāks, jo organizēt tāda mēroga festivālu nav tas pats, kas pirst dīvānā, un tēlot gudrīti internetā.

2019-09-10 11:46

nodoklis: Liela daļa no jums bļāvēju ne sūda ir ko nodokļos samaksājuši! tikai bļaut!

2019-09-10 11:47

nu nē: uztaisat labāk brīvdabas zaļumballes pa to naudu,lai arī vecāki cilvēki var izklaidēties.Liepājniekiem pat nav savi pilsētas svētki,viss dzintarā vai biedrības namā pa maksu,ar ielūgumiem.sāciet domāt par savu tautu!

2019-09-10 12:11

jūras nāra: Noteikti Vilnītim nevajag dot liepajnieku naudu bērnu nodzirdīšanai. Liepājnieki to viņam atcerēsies nākošajās vēlēšanās

2019-09-10 12:54

jriiitis: publiskojam visus līdzfinansētos pasākumus

2019-09-10 16:11

Egija D.: Iebilstu ka no manas nodokļu naudas atbalsta laikam jau ne pārāk veiksmīgus uzņēmējus ja paši nespēj nofinansēt savu festivālu. Lai taisa paši par savu naudu aiziet, bet lieciet pilsētas budžetam mieru.

2019-09-10 18:21

to Egija D.: Iebilstu, ka par manu nodokļu naudu maksā sociālos pabalstus visādiem parazītiem, neveiksminiekiem, daudzbērnu ģimenēm, kuras saražojuši bērnu bez sava gala nedomājot kā tos uzturēt utt.
lai paši mācās savu dzīvi sakārtot, un nevis piesūcas pie valts un pašvaldību budžetiem.

2019-09-11 08:41

Qwerty: Jāatbalsta!!!

2019-09-12 17:43

Tam man šogad: Vai ne! Taisas ballīti Jums par 35 tūkstošiem, 2 dienas paši pērkam alko un ēsdienu un Jūs tik nodrošiniet lielu placi kur teltis salikt.

2019-09-17 10:30

juss: Lai šmigas bīdītāji un hoteļi sametās un maksā. Savādāk maksā visi liepājnieki, pelna augstāknosauktie. Iespējams lai nodokļu naudu sadala uzreiz uz šīm grupām un miers. Positivus arī tiek sponsorēts no Salacgrīvas iedzīvotāju kabatām? SS, PV, pasākumus kas pelna jāpiebaro ar nodokļu maksātāju naudu?

2019-09-17 10:37

jdbfifbe: tapeec ka positivus ir liimenii, bet summer suu** shmigaspaardeveeji un pidrilas piekriit sponsoreet

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz