Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Par inovatīvāko skolēnu mācību uzņēmumu atzīst “Unyx”

Par inovatīvāko skolēnu mācību uzņēmumu atzīst “Unyx”
Foto: Publicitātes
13.12.2017 16:35

liepajniekiem.lv

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros organizācijas “Junior Achievement Latvija” (JA Latvija) īstenotajā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā “Cits Bazārs” noskaidroti uzvarētāji.

Nominācijā “Inovatīva biznesa ideja” pirmo vietu vidusskolu grupā ieguva SMU “Unyx” no Liepājas Raiņa 6. vidusskolas.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 11. b klases skolēna Ralfa Puteņa un viņa mentora, fizikas skolotāja Ulda Žaimja mācību uzņēmuma ”Unyx” produkts ir mājas infrasarkanā tipa sildītājs, kurš šobrīd ir viens no ekonomiskākajiem sildītājiem pasaulē, kas lieliski kalpo arī kā mājas dizaina priekšmets.

SMU ”Unyx” ieguva divas 1. vietas vidusskolas grupā nominācijās ”Inovatīva biznesa ideja” un ”Uz zināšanām balstīts SMU produkts”, kā arī saņēma Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievment Latvija” Simpātiju balvu un uzaicinājumu uz Rīgas Tehniskās universitātes Biznesa skolas Start-up darbnīcu šāgada 2. februārī, lai prezentētu savu uzņēmumu investoriem, uzzinātu mārketinga un finanšu aktualitātes un tiktos ar veiksmīgiem start-up uzņēmējiem.

Iespējai tirgoties pasākumā bija pieteikušies 350 mācību uzņēmumi, bet pasākumā Domina Shopping savu uzņēmumu pārstāvēja 170 labāko ideju autori.

Jauno uzņēmumu vērtēšana un apbalvošana notika 7 nominācijās. SMU produktu kvalitāti, stendus un sniegumu vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no 25 uzņēmumiem un iestādēm. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli