Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Pēc mēneša Rīgā notiks Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncerts “Dzīve kā košums!”

Pēc mēneša Rīgā notiks Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncerts “Dzīve kā košums!”
11.02.2011 15:10

Pēc mēneša, 11.martā, “Arēnā Rīga” notiks dziedātāja un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncerts “Dzīve kā košums!”, kas būs arī labdarības koncerts, aģentūru LETA informēja “Mikrofona ierakstu” pārstāvis Klāss Vāvere. Martā “Arēnā Rīga” kopā sanāks Freimaņa draugi un talanta cienītāji, lai kopā izdziedātu viņa dziesmas, pasmietos par viņa jokiem un, protams, arī paskumtu.

Piemiņas koncertā uzstāsies mākslinieki, kuri izpildījuši mūziķa dziesmas, viņa draugi un citi, kas vēlas būt uz Mārtiņa skatuves. Koncertā piedalīsies un dziesmas izpildīs Lauris Reiniks, Olga Rajecka, grupa “Tumsa”, Aisha, Čilli, Kaža, “Putnu balle”, Fredis un Ufo, “PeR”, “Blitze”, koris “Mūza”, deju kolektīvs “Dzirnas”, Ella un citi, savukārt Freimaņa dzeju lasīs aktieris Artūrs Skrastiņš.

Visi piemiņas koncerta ienākumi tiks nodoti “Mārtiņa Freimaņa fondam”. Fonda misija ir turpināt Mārtiņa aizsākto – atbalstīt jaunos mūziķus un atvieglot dzīves pabērnu likteņus, vai tie būtu suņi, kaķi vai cilvēkbērni-bāreņi. Fonds rūpēsies arī par Freimaņa piemiņas vietas izveidi.

Uzņēmumi, kas vēlas ziedot “Mārtiņa Freimaņa fondam” un atbalstīt piemiņas koncertu, aicināti pieteikties, rakstot uz e-pastu “[email protected]”.

Iegādājoties piemiņas koncerta biļeti, katrs skatītājs būs veicis ziedojumu fonda darbības nodrošināšanai. Biļešu cenas uz koncertu būs no 3 līdz 15 latiem. Piemiņas koncerta biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs un interneta “www.bilesuparadize.lv”.

“Dzīve kā košums!” būs labdarības koncerts, un neviens no tā rīkošanā iesaistītajiem nesaņems samaksu.

Kā norāda Freimaņa pazinēji, Mārtiņš vienmēr gribēja, lai viņa darītais izklaidē rada prieku un rosina cilvēkus būt labākiem, draudzīgākiem un iejūtīgākiem. Arī viņa īsā dzīve bija kā spilgts šovs, zem vieglprātīgi dauzonīgā ārējā veidola slēpjot dziļu dvēseli, vientulību un nepiepildītu mīlestību.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli