Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Piesakies jauniešu apmaiņai “Vibrācijas 2010” Dānijā

Piesakies jauniešu apmaiņai “Vibrācijas 2010” Dānijā
03.06.2010 16:15

Liepājas Jaunatnes centrs piedāvā astoņiem 16 – 20 gadus veciem Liepājas jauniešiem nedēļu no savas vasaras, no 26. jūlija līdz 2. augustam, pavadīt jauniešu pieredzes apmaiņā Dānijā.

Apmaiņā jaunieši strādās dažādās darba grupās, kuru rezultātā veidos brīvdabas performanci. Aicinām pieteikties jauniešus, kurus interesē cirks, breakdance, Āfrikas perkusijas, dzīvās marionetes. Pieteikties līdz 14. jūnijam uz e-pastu [email protected], norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un pievienojot motivācijas vēstuli.

Jauniešu apmaiņa ”Vibrācijas 2010” (VIBES 2010) notiek ar Eiropas Savienības programmas ”Jaunatnes darbībā” (Youth in action) atbalstu. Projektā kopā piedalīsies 50 jaunieši no tādām valstīm kā: Latvijas, Igaunijas, Portugāles, Rumānijas un Dānijas. Jaunieši  trīs dienas strādās darba grupās (breakdance, Āfrikas perkusijas, dzīvās marionetes) veidojot performanci, ko plašākai publikai rādīs pludmalē, ielās un kultūras centrā.

Dalības maksa šajā apmaiņā ir 50 EUR. (Cenā iekļautas ēdināšanas izmaksas, naktsmītne, ceļa izdevumi, pasniedzēji). Dzīvošana visiem dalībniekiem būs lielā sporta zālē, tādēļ līdzi jāņem savs guļammaiss un sega vai paklājs – viss, kas nepieciešams gulēšanai.

Aicinām pieteikties jauniešus, kas aizraujas ar minētajām darbu grupu tēmām. Pieteikties līdzam savlaicīgi uz e-pastu [email protected] vai zvanot 29604489 līdz 14. jūnijam, neaizmirstot pievienot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, kontaktinformācija) un motivācijas vēstuli.

Kā uzsver Jaunatnes centra direktors Pāvels Jurs: ”Tā ir lieliska iespēja mūsu pilsētas jauniešiem gūt unikālu starptautisko pieredzi, kura nenoliedzami paplašinās jauno cilvēku redzesloku, attīstīs prasmes un iemaņas. Liepājas Jaunatnes centrs vienmēr piedāvā un piedāvās jauniem cilvēkiem lietderīgi un saturīgi pavadīt brīvo laiku. Jāatzīmē, ka vasarā Jaunatnes centrs ir sagatavojis vairākus interesantus pasākumus jauniešiem, mēs aicinām ikvienu interesentu piedalīties tajos.”

Liene Jankovska,
“Liepājas Jaunatnes centra” sabiedrisko attiecību speciāliste

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli