Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Pludmalē atklās pozitīvo emociju bāru “Cukurfabrik’”

Pludmalē atklās pozitīvo emociju bāru “Cukurfabrik’”
01.06.2010 01:00

Šajā nedēļas nogalē Liepājas galvenajā pludmalē ar trīs dienu pasākumu sēriju tiks atklāts jauns bārs “Cukurfabrik’”, informēja tā direktore Elīna Cēlāja. “Cukurfabrik’” ir pozitīvo emociju vieta, kurā tiek ražotas saldas un pozitīvas emocijas.

“Tas ir ļoti labi, ka apmeklētājiem ir vairākas iespējas,” uz jautājumu, vai nebaida turpat esošie konkurenti – “Red sun buffet”, sacīja Elīna, un tā veidotāji satraukumu neizjūt. Jaunais bārs atradīsies pie glābšanas stacijas. Viņasprāt, pludmalē vajadzētu būt vairākām šādām kafejnīcām, kā, piemēram, tas ir Palangā vai Klaipēdā. Elīna pieļauj, ka, redzot šā brīža aktivitāti, nākamgad viņiem varētu pievienoties vēl kāds.

Pludmales kafejnīcu un bāru “Cukurfabrik’” veido rīdzinieki, kas uz Liepāju pārcēlušies pirms gada. “Ar vīru konstatējām, ka Liepājā ir vajadzīgs kāds foršs bāriņš. It kā tas, kas pagaidām ir, ir okey, bet prasījās kaut kas foršāks,” paskaidro Elīna, kā viņi nonākuši līdz šādai idejai. Līgums ar Liepājas domi ir noslēgts uz pieciem gadiem. Kas sagaida tā apmeklētājus? Galvenā doma ir šāda: pa dienu “Cukurfabrik’” būs kafejnīca, kas apkalpos pludmales un Jūrmalas parka apmeklētājus, bet nedēļas nogalēs iecerēts rīkot ballītes jauniem cilvēkiem. “Tās nebūs parastas diskotēkas, bet – ar odziņu,” piebilst Elīna. Tiks aicināti arī mākslinieki, kas Liepājā pirms tam nav bijuši. Kopumā pasākumi tiks organizēti atbilstoši pludmales un vasaras tematikai. “Tā, lai cilvēki šeit varētu justies brīvi un forši baudīt vasaru,” sacīja Elīna. Pie kafejnīcas ir paredzēta arī smilšu zona, kur būs izvietoti saulessargi un zviļņi, kur atgulties un atpūsties. Taču stiprāk Liepājas vēju varēs sajust otrajā stāvā, kur būs izvietoti galdiņi.

Kafejnīca testa režīmā darbojas jau divas nedēļas. Taču oficiālā atklāšana notiks šonedēļ. Atklāšanas ballīte notiks ar grupu “Musiqq”, DJ Dest, Dj Oceanchild, Dj MMZ un Dj Trakais Mārtiņš (Mārtiņš Kreilis) no “European Hit Radio”, kā arī paredzēti citi pārsteigumi.

Ceturtdien, 3.jūnijā, no pulksten 22 uzstāsies house un soulfull house piekritēji – dīdžeju duets Dj Dest un Dj MMZ. Piektdien, 4.jūnijā, par muzikālo formātu rūpēsies  Dj Oceanchild, bet pulksten 22 visus priecēs grupa “Musiqq”. Savukārt atklāšanas trešajā dienā, 5.jūnijā, par vasaras noskaņu pludmalē no pulksten 22 rūpēsies Dj Trakais Mārtiņš (Mārtiņš Kreilis) no “European Hit Radio” un ProgressiveFm. Vakaru iesildīs Dj Dest un Dj MMZ.

“Cukurfabrik’” būs atvērts katru dienu, un atpūtnieki, vienkārši garāmgājēji varēs mieloties ar siltām uzkodām, saldumiem, atspirdzinošiemr dzērieniem, vai vienkārši atpūsties, klausoties labu mūziku un vērojot saulrietus vakaros un lēktus rītos,” – raksta tā veidotāji.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli