Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Programmā ”Atrodi savu sporta veidu” uzņem papildus dalībniekus

Programmā ”Atrodi savu sporta veidu” uzņem papildus dalībniekus
Foto: Publicitātes
24.10.2018 11:48

liepajniekiem.lv

Liepājā jau otro gadu norisinās nodarbības sporta programmā ”Atrodi savu sporta veidu”. Pagājušajā mācību gadā programmu pabeidza vairāk nekā 100 audzēkņu, no kuriem daļa šogad jau uzsākuši nodarbības sevis izvēlētajā sporta veidā.

Interese par šo sporta programmu pieaug un šobrīd ir izsludināta jaunu dalībniekus papildus uzņemšana, vēsta programmas vadītājs Kaspars Čerņavskis.

”Pēc pirmā mācību gada mūsu treneru komandai un arī pašiem bērniem bija milzīgs pārsteigums un gandarījums, ka mūsu programma tiek novērtēta valstiskā mērogā. Tas mums dod stimulu darboties vēl labāk, lai šogad programma un tās dalībnieki augtu un attīstītos vēl vairāk,” stāsta programmas vadītājs Kaspars Čerņavskis.

Programmas ietvaros bērni no septiņu līdz 12 gadu vecumam mācību gada laikā iepazīst dažādu sporta veidu pamatus, lai programmas beigās saņemtu speciālistu atzinumu par bērnam piemērotāko sporta veidu, ko nākotnē attīstīt. Nodarbību metodika ir veidota tā, lai bērnam radītu prieku un interesi par sportu kopumā.

Programmai ir izsniegta Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes interešu izglītības licence.

Atrodi savu sporta veidu” ir Baltijā unikāla programma, jo bērni nodarbībās apgūst dažādus sporta veidus – basketbolu, tenisu, volejbolu, handbolu, hokeju, futbolu, florbolu, cīņas sportu, badmintonu, sporta dejas, peldēšanu un vieglatlētiku. Nodarbības vada profesionāli treneri, kas bērniem palīdz rast interesi par sportu, uzstādīt un sasniegt mērķus.

Programmas ietvaros audzēkņiem tiek nodrošināts nepieciešamais inventārs katrā no sporta veidiem, padarot nodarbības pieejamas ikvienam bērnam. ”Citur bērniem nav iespējams piedalīties nodarbībās, kurās tiek nodrošināts, piemēram, pilns hokejista ekipējums,” atzīst Kaspars Čerņavskis.

Bērnu vecāki aicināti pieteikt savas atvases nodarbībām, mājaslapā www.bernurepublika.lv aizpildot pieteikšanās anketu.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli