Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Radoši apgūs biznesa pamatus

Radoši apgūs biznesa pamatus
Foto: Ruslans Šuļga
16.01.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Liepājas “Jauniešu Māju” jauniešiem rīkos bezmaksas darbnīcas, kurās mācīsies attīstīt uzņēmējdarbības prasmes. Pirmajā no pasākumiem, kas notiks 15. janvārī, KBI vadītājs Intars Zēns stāstīs, kā skolēnu mācību uzņēmumiem veiksmīgāk izveidot un noformēt tirdzniecības stendus gadatirgos.

“Apmācības jauniešiem organizēsim vismaz turpmākās piecas nedēļas – katru otrdienu no pulksten 14.30 līdz 18. Būtībā apgūsim biznesa pamatus. Pirmajā reizē sāksim ar to, kā veidot stendus, lai pašam un pircējiem liktos acij baudāmi,” stāsta I. Zēns. Arī turpmākajās apmācībās jauniešiem būs iespēja izglītojošā, aizraujošā un iedvesmojošā veidā papildināt savas zināšanas par komandas veidošanu, pārdošanu un sevis prezentēšanu.

“Bez manis apmācībās piedalīsies arī citi uzņēmēji, kas dalīsies savos pieredzes stāstos un sniegs padomus,” KBI vadītājs stāsta. Praktiskās darbnīcas ir bezmaksas, laipni gaidīts ikviens jaunietis vecumā līdz 20 gadiem. “Ideālajā variantā jaunieši varētu pieteikties, sekojot saitei mūsu feisbuka lapā, lai vismaz aptuveni zinām, cik cilvēku gaidīt,” iesaka I. Zēns.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli