Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Rožu laukumā notiks ikgadējais Zinību dienai veltītais pasākums “Vēl viens jaunais gads!”

Rožu laukumā notiks ikgadējais Zinību dienai veltītais pasākums “Vēl viens jaunais gads!”
Foto: Ruslans Šuļga
26.08.2019 14:27

liepajniekiem.lv

Pirmdien, 2.septembrī, Liepājas Rožu laukumā no pulksten 12 līdz 15 notiks Zinību dienai veltīs pasākums “Vēl viens jaunais gads!”, informē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) pārstāvis.

Svētku laikā būs iespēja apskatīt LBJC vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādes, piedalīties dažādās radošās darbnīcās, kā arī vērot muzikālus un deju priekšnesumus.

Dažādi priekšnesumi plānoti arī Zivju ielas posmā no viesnīcas “Līva” līdz Liepājas Latviešu biedrības namam un ielas posmā pie Liepājas reģionālā tūrisma informācijas centra. Ar paraugdemonstrējumiem uzstāsies ekstrēmo sporta veidu cienītāji – BMX, skeitbordisti un moto pulciņa dalībnieki.

Dienas garumā notiks arī interešu izglītības pulciņu prezentācijas. Vecākiem, bērniem un jauniešiem būs iespēja iegūt plašāku informāciju par brīvā laika pavadīšanas iespējām pēc mācību stundu beigām Liepājas skolās. Savukārt Valsts policijas darbinieki atgādinās skolēniem un viņu vecākiem par ceļu satiksmes drošības noteikumiem, uzsākot jauno mācību gadu.

Pasākums ir bez maksas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli