Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Sacenšas robotu līnijsekotāju ātrumsacīkstēs un sumo cīņas turnīrā

Sacenšas robotu līnijsekotāju ātrumsacīkstēs un sumo cīņas turnīrā
Foto: Publicitātes
02.11.2016 13:30

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Laumiņa” LEGO robotikas pulciņa skolēni 28.oktobrī devās uz pirmajām šī mācību gada sacensībām, kas notika Ventspils Jaunrades namā, portālam pastāstīja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra tehniskās jaunrades metodiķe Dace Tetere.

Sacensības notika divās disciplīnās: Robots – Līnijsekotājs (3.-6. klašu vecuma grupā un 7.-10. klašu vecuma grupā) un Sumo robots (3.-6. klašu vecuma grupā un 7.-10. klašu vecuma grupā).

Dalībnieku vidū bija censoņi no Limbažiem, Skrīveriem, Ventspils Jaunrades nama un Digitālā centra, kā arī dalībnieki no Klaipēdas.

Šoreiz maz dalībniekiem izdevās pilnībā veikt disciplīnas ”Robots – Līnijsekotājs” trasi, taču starp uzvarētājiem ir arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra LEGO robotikas pulciņa skolēns Mareks Katlaps, kurš ieguva 2.vietu (3.-6. klašu vecuma grupā). Savukārt ”Sumo robots” disciplīnā konkurence bija ļoti sīva un uzvarētāji nebija nosakāmi līdz pat pēdējās cīņas raundam. ”Sumo robots” disciplīnā 1. vietu ieguva Mareks Katlaps (3.-6. klašu vecuma grupā) un Markuss Bumbu – 1.vieta 7.- 10. klašu vecuma grupā.

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra pulciņa dalībnieks Markuss Bumbu ieguva arī diplomu ”Inovatīvākais inženiertehniskais robota risinājums”.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli