Ceturtdiena, 29. oktobris Laimis, Laimonis, Elva, Elvijs, Elvis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Skeitparks piedzīvo vērienīgu rekonstrukciju

Skeitparks piedzīvo vērienīgu rekonstrukciju
Foto: Ruslans Šuļga
25.05.2016 07:15

liepajniekiem.lv

Jau nedēļu Jūrmalas parka skeitparks apmeklētājiem ir slēgts, – tajā notiek vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Tiek atjaunoti skeitparka elementi un segums.

Kā uzzināja portāls, darbus veic SIA “RAVE shop”. Par to, ka skeitparku nepieciešams atjaunot, ekstrēmo sporta veidu biedrības “RAVE team” pārstāvis Agris Klēpis informējis pašvaldību jau pērn, pēc sacensībām “Mad: Liepāja”. Konstrukcijās parādījušies caurumi, kas bijuši kā pirmie brīdinājuma signāli. Skeitparks savu laiku bija nokalpojis, kopš tā atklāšanas pagājuši četri gadi. “Varēja, protams, šogad neko nedarīt, bet tad sanāktu, kā ar iepriekšējo skeitparku. Un ieguldītie tūkstoši būtu vējā,” A.Klēpis tāpat uzsvēris, – tas ir būtiski, ka Liepājā šāds skeitparks bērniem un jauniešiem vispār ir. To, ka skeitparks ir nepieciešams, parāda arī paši ekstrēmo sporta veidu cienītāji, – dažkārt to skeitparkā ir tik daudz, ka jāgaida pat rindā, lai varētu veikt savu nobraucienu uz kādas no rampām. “Uzskatu, ka arī rezultāti sacensībās mums ir labi,” A.Klēpis norāda uz vēl vienu būtisku apstākli, kāpēc būtu jāturpina ekstrēmo sporta veidu attīstība Liepājā.

Biedrības “RAVE team” pārstāvis priecājas, ka ir sadzirdēts, jo drīz pēc sarunas ar atbildīgajām personām izsludināts konkurss, kurā uzvarējusi viņa pārstāvētā SIA “RAVE shop”. Iepirkumam bija atsaukušies divi pretendenti, portāls uzzināja Komunālajā pārvaldē. SIA “RAVE shop” uzvarējusi, jo piedāvājums bijis lētāks, turklāt par labu nācis arī tas, ka viņiem jau bijusi pieredze šādu darbu veikšanā. Darbu izmaksas ir aptuveni 11 tūkstoši eiro, precizē A.Klēpis. Skeitparks jānodod apmeklētājiem līdz 20.jūnijam.

“Pie intensitātes, kā skeitparks tiek izmantots, tas vēl ir labi saglabājies,” sacīja biedrības pārstāvis A.Klēpis, vērtējot, kādā stāvoklī pirms darbu uzsākšanas skeitparks bijis. Taču gaidīt tik ilgi, līdz skeitparks nokalpos pavisam nedrīkst, tādā gadījumā konstrukcijas vienkārši būtu jāsakurina, uzskata A.Klēpis.

“Savu automašīnu jau arī nenolaižam līdz traģiskam stāvoklim, remontējam, ja jūtam nepieciešamību,” A.Klēpis salīdzina. 

Kā novēroja portāls, darbus skeitparkā veic trīs cilvēki. Uzzinām, ka tie ir Artūrs Pilats, Aivis Bērznieks un A.Klēpja dēls Roberts, kuri ir arī talantīgi BMX braucēji. Roberts turklāt ir BMX braucēju treneris. Jāatzīmē, ka visi trīs puiši ir piedalījušies arī Liepājas āra skeitparka būvniecībā 2012. gadā, kad darbus veica SIA “Mind Works Ramps”. Tāpat viņi ir piedalījušies skeitparku būvniecībā Lietuvā un restaurējuši Pāvilostas skeitparku. Uzkrāta liela pieredze un zināšanas. 

“Pēc atjaunošanas skeitparks atkal kalpos vismaz trīs četrus gadus,” solīja Roberts. Kas tiks darīts? “Nomainīsim 2/3 skeitparka segumu, jo tas ir traumēts visvairāk. Tiks uzliktas arī jaunas metāla konstrukcijas. Tāpat veram vaļā konstrukcijas, pārbaudām, vai nav iekšā sācis kaut kas pūt, bojāties. Ja ir, tad nomainām,” pastāsta R.Klēpis. Pēc “uzprišināšanas” skeitparkā nekas būtisks attiecībā uz konstrukcijām nemainīšoties. “Šajā vietā gan,” R.Klēpis tomēr rāda uz vienu no konstrukcijām pie galējās sienas. “Domājam šo to pamainīt, lai nosēšanās daļa braucējiem būtu patīkamāka. Iepriekš nosēdiens bija diezgan stāvs, līdz ar to sarežģītāks, lai mācītos. Tagad būs vairāk piemērots mēģinājumiem,” atklāj Roberts.

Apskatot skeitparku un to, ko nepieciešams remontēt, R.Klēpis teic, ka nesaskata vandalisma pazīmes. “Nē, ļaundari nav uzdarbojušies,” viņš smaidot sacīja, iespējams, no tādām darbībām atturējušas novērošanas kameras, kas ir izvietotas turpat blakus. “Skeitparkā satiksme ir diezgan intensīva, konstrukcijas ir vienkārši “nobraukātas”.” Arī tas, ka skeitparks atrodas ārā, nevis zem jumta, tādēļ pakļauts visām dabas norisēm, ir ietekmējis tā konstrukciju mūžu.

Ja darbi ritēs tikpat raiti uz priekšu, kā līdz šim, tad apmeklētājiem skeitparks atkal būs pieejams jau pēc divām nedēļām.

“Mums paši braucēji piedāvā palīdzību. Sēž un prasa, kad būs gatavs, nevar sagaidīt,” Roberts pasmaida par lielo nepacietību. Un tas esot tikai saprotams, ko tuvojas sacensības, kas Liepājā notiks otro gadu – “Mad: Liepāja”. “Viņi vēl grib pirms tam patrenēties.” Taču šobrīd skeitparks ir norobežots, vērtējams kā būvlaukums, kurā sportiskas darbības nav pieļaujamas.

Foto galerija

15 komentāri

2016-05-25 07:46

Loading: Labi sakārtots objekts priecē gan vietējos, gan ciemiņus.

2016-05-25 08:12

Prieciņš: Prieks par pozitīvām izmaiņām, kas kalpos drošam sportam un izklaidei. Bet darbinieki, neesiet bezatbildīgi un nedodiet Darba inspekcijai iespēju pelnīt, ievērojiet darba drošību. :)

2016-05-25 08:50

njaaaaa: tas forssi ka atjauno, beeeeet kur juus bijaa atrak, varbut varat vel izvilkt remontu liidz 31. augustam, tad vispar butu super!

2016-05-25 09:12

trusis: šitādas bezgalīgas atjaunošanas vietā varētu uztaisīt vienu kārtīgu betona bļodu.

2016-05-25 10:15

jenots: Kad tiks nomainīts ar pompu uzlietais asfalts blakus šīm koka konstrukcijām?

2016-05-25 10:32

dantess8: Tas ir pozitīvi, bet tad lai kāds arī kontrolē skeiterus un pārējos lai ir ķiveres galvā, jo noteikumos tā ir rakstīts, kas ir pie Skeitparka.

2016-05-25 16:31

prikolists: galiks suts tas skeitparks galiks mesls vajadzeju nojaukt to skeitparku jo tur kadreiz atradas karuseļi priekš berniem tas bija forši nevis skaitparku vajazeja buvet bet atjaunot segumu un no jauna uzbuvet priekš jauniešiem un berniem karuseļus ka butu daudz intresantaka neka suts skeitparks

2016-05-25 17:01

to prikolists: Nu tev gan prikoli! :D parādi cik debīls tu esi vēl vairāk cik jau gadus tur nav karuseļi? :D

2016-05-25 17:26

nnnnn: vienmēr atrad;isies kāds debīļiķis kurš kko uzdirsīs,bet lai pirkstu pakustinātu-da nu na..... :)

2016-05-25 17:34

To prikolists: Vispār jūrmalas parku vaijg nojaukt un kokus ar izraut. Vaijg tik uztajsīt normālu asvalta laukumu ar betona blokiem kur piesēst un siemītes uzgrauzt, ne?

2016-05-25 19:56

Andis: A kur varētu iepazīties ar iepirkumu?

2016-05-25 21:58

V3: Pats piedāvā un pats arī taisa. Interešu konflikts normāls.

2016-05-25 22:05

Saldskābā: Liepājas dome ir korupcijas perēklis. Kur skatās KNAB!?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz