Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Skolēni aicināti piedalīties radošo darbu konkursā ”100 gadi kopš Latvijas Neatkarības izcīnīšanas”

Skolēni aicināti piedalīties radošo darbu konkursā ”100 gadi kopš Latvijas Neatkarības izcīnīšanas”
Foto: Publicitātes
10.10.2019 14:07

liepajniekiem.lv

14.novembrī aprit tieši 100 gadi, kopš Latvijas armijas karavīri pārspēja Bermonta karaspēku pie Liepājas un kaldināja Latvijas uzvaru Neatkarības karā. Atzīmējot šī svarīgā notikuma simtgadi, Karostas glābšanas biedrība aicina Latvijas skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā ”100 gadi kopš Latvijas Neatkarības izcīnīšanas”, informē biedrības pārstāve Monta Krafte.

Konkursā iespējams piedalīties ar divu veidu darbiem – grafisko dizainu vai piemiņas suvenīru.

Lai piedalītos konkursā ar grafisko dizainu, jāizveido grafisks attēls (.pdf, .jpg vai .png formātā ar izšķirtspēju ne mazāku par 300 DPI), kas raksturo autora skatījumu uz minētajiem vēsturiskajiem notikumiem un to nozīmi šodien, un jāpievieno īss darba apraksts.

Labākie darbi tiks izmantoti kā apdruka dažādiem Karostas glābšanas biedrības reprezentatīvajiem materiāliem 2020.gada tūrisma sezonā. Darbi iesniedzami elektroniski: [email protected]

Lai piedalītos konkursā ar piemiņas suvenīru, jāizgatavo suvenīra paraugs vismaz trīs eksemplāros, kas raksturo autora skatījumu uz minētajiem vēsturiskajiem notikumiem un to nozīmi šodien, jāpievieno īss darba apraksts, izgatavošanas apraksts un ražošanas izmaksas.

Labākajiem darbiem tiks piedāvāts nodot pārdošanā savus izgatavotos suvenīrus Karostas cietuma info centrā 2020.gada vasaras sezonā (kā skolēnu mācību uzņēmuma dalībniekiem). Darbi iesniedzami Karostas cietuma informācijas centrā vai nosūtot pa pastu uz adresi Invalīdu iela 4, Liepāja, LV-3414 (pasta zīmogs 4.novembris).

Konkursā var piedalīties jebkurš vispārizglītojošo vai profesionālo skolu skolēns vai skolēnu kolektīvs (līdz 4 skolēniem).

Visu darbu iesniegšanas termiņš ir līdz 10.novembrim. Viens autors vai autoru kolektīvs var iesniegt ne vairāk kā trīs darbus.

Rezultātus paziņos 14.novembrī Redanā un 15.novembrī mājaslapā www.karostascietums.lv. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)