Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Skolēni var pieteikt dalību talantu akadēmijā

Skolēni var pieteikt dalību talantu akadēmijā
Foto: Ģirts Gertsons
11.03.2019 12:44

liepajniekiem.lv

Sākot ar 22. martu Zinātkāres centrā “Zinoo” divas reizes mēnesī tiks organizētas regulāras meistarklases STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne un matemātika) jomās.

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone informē, ka pieteikties aicināti aizrautīgi un zinātkāri skolēni no 5. līdz 12. klasei, kuriem šīs jomas ir sirdslieta un papildus zināšanas varētu būt noderīgas nākotnē tālākās karjeras veidošanā.

STEM talantu akadēmijas pamatsastāvā tiks uzņemti 15 skolēni 5.-9. klašu grupā un 15 skolēni 10.-12. klašu grupā. Dalība STEM talantu akadēmijā ir bez maksas.

Meistarklases 22. martā būs veltītas elektronikas pamatiem, aprīlī – tīmekļa vietņu izstrādei, 3D modelēšanai un drukai, maijā – mobilo lietotņu izstrādei un Javascript programmēšanas pamatu apguvei. Nodarbību laiki 5.-9. klašu grupai ir no pulksten 14 līdz 16, bet 10.-12. klašu grupai no pulksten 16 līdz 18.

Nodarbības vadīs pasniedzēji Žanete Podniece un Kaspars Irbe, kuri strādā lielākajā bērnu programmēšanas skolā Latvijā “Learn IT”. Žanete Podniece strādājusi par pedagogu gan pirmsskolas izglītības iestādēs, gan vidusskolā, kā arī bērnu un jauniešu centrā par robotikas un programmēšanas skolotāju. Šobrīd programmēšanas skolā vada programmēšanas nodarbības.

Kaspars Irbe ir pedagogs ar 12 gadu pieredzi eksakto zinātņu jomā. Strādājis gan vispārizglītojošās skolās kā informātikas un datorikas skolotājs, gan interešu izglītības centros kā robotikas pasniedzējs. Pēdējos trīs gadus programmēšanas skolā veido mācību saturu un vada elektronikas, 3D modelēšanas un programmēšanas nodarbības. Viņš ir balvas Platīna Pele ieguvējs kategorijā “Labākais e-skolotājs 2018”.

Pieteikšanās zinātkāres centrā ZINOO, Autoru ielā 4/6, tālr. 25728867, e – pasts [email protected].

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)