Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

“Start-up skola” studentiem palīdzēs startēt biznesā

“Start-up skola” studentiem palīdzēs startēt biznesā
Foto: Publicitātes
19.09.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Augstskolu studenti un vidusskolu pēdējo klašu audzēkņi aicināti iesaistīties jaunā aktivitātē “Start-up skola”, kurā jaunieši varēs ne tikai iejusties uzņēmēju ikdienas realitātē, bet arī saņemt stipendiju un pretendēt uz finansējumu savu projektu tālākai attīstībai.

Kurzemes Biznesa inkubatora (KBI) valdes priekšsēdētājs Salvis Roga pastāsta, ka jaunieši aicināti veidot savas start-up komandas jeb iesācējuzņēmumus. Komandām paredzēts sešu mēnešu apmācību cikls, kura laikā jaunieši saņems dažādu atbalstu, tai skaitā finansiālu atbalstu tehnikas īrei un ārpakalpojumu iegādei, konsultācijas, pieeju Kurzemes Biznesa inkubatora mentoru tīkla pārstāvjiem u.c.

“Komandas dalībnieku skaits nav limitēts, taču mēs sagaidām, ka vienā komandā darboties divi līdz pieci cilvēki,” norāda S. Roga.

Visu šo laiku katrs komandas pārstāvis saņems 200 eiro ikmēneša stipendiju (ja komanda slinkos, to atskaitīs), bet sešu mēnešu cikla noslēgumā trīs labākās start-up komandas savā starpā sadalīs 15 tūkstošus eiro savu projektu tālākais attīstībai.

Interesentiem jāsazinās ar KBI, kas projekta “Kurzemes inovāciju granti studentiem” aktivitāti “Start-up skola”īsteno sadarbībā ar Liepājas Universitāti, Ventspils Augstskolu un Ventspils Augsto tehnoloģiju parku.

Organizatori lēš, ka pirmajā apmācību ciklā varētu piedalīties septiņas komandas. “Liepājas Universitātes un Ventspils Augstskolas studentiem būs prioritāte, jo šīs mācību iestādes ir projekta sadarbības partneri. Taču durvis ir atvērtas arī citu augstskolu studentiem un mācību iestāžu audzēkņiem,” skaidro KBI valdes priekšsēdētājs.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli