Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Studenti sadarbojas ar uzņēmējiem

Studenti sadarbojas ar uzņēmējiem
Foto: Publicitātes
31.01.2018 12:21

liepajniekiem.lv

Liepājas Universitātes studiju programmas ”Biznesa un organizāciju vadība” studenti tikās ar Kurzemes Biznesa inkubatora un Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera pārstāvjiem, kā arī to paspārnē esošo uzņēmumu vadītājiem, lai turpinātu sadarbību, kopīgu projektu realizācijā, portālam ziņoja LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Jansone.

Uzņēmēji iepazīstināja studentus ar savu uzņēmumu darbības principiem un produkciju, kā arī uzdevumiem, kuri būs jāveic studentiem. Studentiem būs jāveic pētījumi par produktu pārdošanas attīstību, konkurentu izpēte, mārketinga plāna izstrāde, atpazīstamības veicināšana Latvijā un ārpus tās robežām.

Ik gadu pavasara semestrī studiju programmas ”Biznesa un organizāciju vadības” studentiem jāveic pētījumi, kuri tiek sasaistīti ar reālo uzņēmējdarbības vidi. Tā ir iespēja studentiem redzēt zināšanu praktisko pielietojumu, un uzņēmējiem redzēt potenciālos darbiniekus un partnerus.

Nākamā tikšanās paredzēta martā, kad studenti LiepU Zinātnes un radošuma dienās iepazīstinās uzņēmējus ar pētījumu rezultātiem un ieteikumiem uzņēmējdarbības stiprināšanā un attīstībā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli