Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 10. decembris

Vārdadiena: Guna, Judīte

Svētki visai ģimenei  (19)

Atslēgvārdi pasākums ģimenei | jūrmalas parks | bērnu un jaunatnes centrs

 • Komentāri (19)
 • 0

Komentāri (19)

 • 28.05.2017 03:52 Ziņot

  yahoo

  Svētki pusmirušā pilsētā - tas redzams bildēs. Cilvēki nogurušām, rūpju pārņemtām sejām. Un tas viss pēc ceturtdaļgadsimta "nratkarības" !!!
  Latvijā dzimst divreiz mazāk bērnu, kā 1987. gadā. Liepājā pēc ūdens patēriņa rādījumiem dzīvo 40-50 tūkstoši iedzīvotāju. Salīdzinājumam 1990. gadā bija 115 000 cilvēku ......... Liepājā ļoti retā ģimenē kāds nav aizbraucis strādāt uz ārzemēm, jo ar tām nožēlojamām ubagu algām var tikai eksistēt, nevis pilnvērtīgi dzīvot. PēRezultāts tam visam bija redzams svētku apmeklētāju skaitā un sejās.

 • 28.05.2017 08:04 Ziņot

  to yahoo

  Skatoties kā liepājnieki dzīvo, nekas neliecina ka nabagi. Pilni pagalmi ar jauniem autiņiem. Veikali cilvēku pilni. Ēstūži pusdienlaikos pārbāzti. utt.

 • 28.05.2017 08:52 Ziņot

  Nu tu dod

  90 gados bija pilns ar krieviem.salidzinaji arii.ha jo mazak putinieshu jo labak.

 • 28.05.2017 09:53 Ziņot

  kapec bildes

  tikai ar tautiskajiem dejotajiem kur parejie un kur var redzet parejas bildes ar citiem dejotajiem

 • 28.05.2017 10:17 Ziņot

  Gaigaliss

  Loti neprofesionali noorganizets pasakums

 • 28.05.2017 10:36 Ziņot

  Kaut kā tā

  Piekritīšu,ka pasākumu organizatori bija noorganizējuši neprofesionāli. pirmsskolas bērniem uz mēĝināju bija jāierodas 8 no rīta un līdz 11 jāgaida fināla mēğinājumu,turpretī lieliem bija jāierodas tikai 10.Tas ko skolotāji bija iecerējuši mums ar deju parādīt ,sēżot uz betona trepēm nebija iespējams saskatīt. Paldies protams skolotājiem par pacietību un bērniem par izturību. Jūs bijāt malači!!! Šādiem pasākumiem i nepieciešama cita vieta,lai bērni spētu parādīt visu ko ir iemācījušies.Ceru,ka organizatori to ņems vērā,rīkojot turpmāk šādus pasākumus.

 • 28.05.2017 11:23 Ziņot

  Viedoklis

  Arī manā skatījumā pasākums bija ļoti liela haltūra.
  1) ja pasākumā piedalās ap 1000 bērnu (kā koncertā tika minēts), tad jārēķinās, ka skatītāju būs vismaz 2tik. Vecāki, vecvecāki, brāļi, māsas utt. Laimīgie tie, kas 2 stundas pirms pasākuma aizņēma vietas. Pārējiem krūmi vai došanās mājas. No daudziem vecākiem dzirdēju, ka svētku sajūta šī iemesla dēļ - nekāda.
  2) ja taisa dižkoncertu ar daudziem kolektīviem, nu tad ir jābūt kārtīgiem mēģinājumiem, nevis 3 stundu farss. Pie kam caurlaide kā tāda vispār nebija, ne pa blokiem, ne koncertam kopumā, bez kā šāds pasākums nav iedomājams. Un koncerta kvalitāte līdz ar to zem katras kritikas. Malači bērni, kuri kaut kā to centās glābt un saprast kur un kad viņiem jābūt, jo no virsvadītāju puses- tā bija totāla neizdarība vai pieredzes trūkums. Vienīgais skaitāmais bloks bija vidusskolas bloks un mūsdienu dejotāji.
  3) Paldies Dievam, ka nav dzirdēts par izmežģītām potītēm. Lai šeit palaistu dejotājus laukums ir jāsakārto, izveidojot attiecīgu dejošanai paredzētu virsmu, lai neriskētu ar dejotāju veselību.
  Vieta pasākumiem ir laba un prieks, ka tā beidzot tiek iedzīvināta, taču šim pasākumam tā ir par mazu. Un gala rezultātā tik vērienīgā pasākumā, kuru rīko reizi gadā un izlieto attiecīgu finansējumu, var atļauties piesaistīt savas jomas profesionāļus un arī Liepājai pasniegt kvalitatīvu produktu nevis haltūru.
  Pagājušā gada koncerts tam ir lielisks piemērs. Pabāzīsim savu galvu ārā no Sūnu ciema un attīstīsimies kopā ar visu Latviju un dejas nozari, cienījamie organizatori.

 • IP: ***.***.***.26 28.05.2017 12:27 Ziņot

  Khm..

  Kāpēc jāraksta muļķības? Pirmsskolas dejotājiem nebija jāgaida līdz 11. Atkal gribi vienkārši papukstēt? :D mans dēls,kurš bija pirmsskolas dejotājs,tika prom jau 9.30!

 • IP: ***.***.***.26 28.05.2017 12:30 Ziņot

  Viedoklim

  Man ir pārliecība,kas sēž aiz šī "gudrā" teksta! Ak vai..vai tiesām nepietiek?! Žēl man šādu cilvēku. Paši sev bedri rok. Un neierīkos tur nekādu baseinu. Paliks tur ar saviem Sūnu ciema zēniem uz balliti,ar tieši tikpat aprobežotiem cilvēkiem

 • IP: **.***.**.193 28.05.2017 12:40 Ziņot

  Viedoklim

  Mīļā dejotāja (nesaukšu Tevi vārdā,lai atkal nepiesietos par publisku cieņas aizskaršanu :) ), lūdzu,atbildi par saviem darbiem,kas,acīmredzot,nav izdevušies nekad,jo vakar dzirdēji pārāk daudz labu vārdu no deju kolektīvu vadītaju puses,kas noteikti sakaitināja Tavu iedomīgo degunu. Man ptieks,ka kolektīvu vadītājas bija priecīgas par izdevušos koncertu. Un,jā,paldies organizatoriem. Esmu viena no pateicīgajām vadītājām,kura bija priecīga,ka beidzot gan vadītājām,gan maniem dejotājiem deva svētku sajūtu,ne mocības divu dienu garumā! Labi,vairs neiesaistos diskusijā,jo nav jau vērts! Viens par otru "gudrāks un zinošāks"!

 • 28.05.2017 13:13 Ziņot

  Dalībnieka mamma

  Ļoti jauks pasākums un skaists koncerts!Paldies organizatoriem un visiem dalībniekiem!Vietas uz kāpnēm bija daudz un nebūt nebija jānāk 2 stundas iepriekš!Tiešām liels paldies!

 • 28.05.2017 13:52 Ziņot

  Dejotāja mamma

  Brīnišķīgs pasākums!!! Paldies visiem,visiem!!!

 • 28.05.2017 17:43 Ziņot

  Kolektīva vadītāja.

  Jā,cik smieklīgi paredzami komentāri no izbrāķētiem bijušajiem amata "meistariem". Ir ļoti viegli runāt,ja iedod lielo stadionu, samaksā naudu Rīgas horeogrāfam,kas izdara visu darbu,bet pati jūtas it kā visu izdarījusi. Tajā pašā laikā divu gadu garumā nekumonicē ar kolēģiem, neinformē un skati noorganizē tik "labu",ka runā par to visā Latvijā.
  Vietu atvēlēja kāda nu tā bija un izdarījām labāko,ko tur var izdarīt. Piekrītu,ka mazajiem bija vajadzīgi vairāk mēģinājumi,bet beigās tāpat izdevās labi. Laukumi bija sadalīti pēc skates rezultātiem,tad nu attiecīgi katrs bija savu vietiņu nopelnījis.
  Vecāki,kuri atveda bērnu uz gājienu,koncertā sēdēja pašā vidū,tātad mierīgi paspēja.

 • 28.05.2017 20:47 Ziņot

  dejotāja mamma

  Tie vecāki kuri gāja bērniem lidzi gājienā,stāvēja krūmos un neko neredzēja,diemžēl skatītāju vietas bija tik cik bija.Bet pasākums jauks!

 • 28.05.2017 21:14 Ziņot

  dejotāja tētis

  Jā kur nu katrs ir stāvējis krūmos un vēl nez kur.Bet pasākums bija labs.Man patika.

 • 29.05.2017 12:51 Ziņot

  Pasākuma apmeklētāja

  Man tiešām ļoti liels prieks par šo koncertu! Ļoti patika gan man, gan manai meitiņai, ar kuru kopā apmeklējām pasākumu. Ja jau pasākuma tēma bija ģimeņu svētki, tad, manuprāt, ir izdevies tieši desmitniekā, jo mēs kā ģimene bijām ļoti apmierināta! Vieta varbūt ir ar lielāku izaicinājumu organizatoriem un dejotājiem, taču atmosfēra un kultūras mantojums daudzreiz labāks, kā parasts stadions. Lai izdodas arī turpmāk lieliski pasākumi!

 • 29.05.2017 13:27 Ziņot

  mazā pastalnieka sencis

  Mans puika ar sāka mēģināt 8:00, beidza ap 9:30, nekādi 11:00 nebija jāgaida. Un pat ja būtu jāpaciešas līdz 11:00, kas par to? Liels koncerts, liela darīšana, noorganizēts profesionāli, skatāmi, ar ļoti labu atmosfēru. Sīcis sajūsmā un arī mēs, pārējā ģimene esam priecīgi par skaisto koncertu un kopīgi pavadīto dienu! Lai vairāk šādu svētku!

 • 29.05.2017 16:43 Ziņot

  Ilzze

  Pēdējā laikā liepajniekiem.lv švaki fotogrāfi. Maz bildes. Kādreiz bildes bija no visiem kolektīviem. Arī no pasākuma Olimpiskā centrā, kur bērni dejoja, bija bildes tikai ar pirmajiem dejotājiem. Laikam nevar sagaidīt beigas....

 • 29.05.2017 17:58 Ziņot

  Žēl

  Kāpēc vienmēr ir jābļauj par visāda veida sāpēm? Pasākums bija skaists, baudāms un mīļš. Ja nepatika droši varēja neiet. Tā jau saka- Kurzemnieki ir vareni uzpūtīgi, te nu arī tas pierādās. Bēdīgi.
  Pats biju, patika un laiku varēja izbaudīt pasakaini.
  Tie, kas pukst- ir visas iespējas- ejiet, piedalieties un palīdziet organizatoriem un pārējiem ,tā, lai arī Jums diena galā būtu izdevusies.
  Esmu tikai par šādiem pasākumiem! :) VEIKSMI ARĪ TURPMĀK!!!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!