Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte, Mudrīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

”Tele2 Baltic Beach Party” pulcējis 62 000 cilvēku

”Tele2 Baltic Beach Party” pulcējis 62 000 cilvēku
22.07.2007 15:07

0

Atslēgvārdi

Ar krāšņu salūtu uz ūdens, latviešu popmūzikas zvaigžņu un festivāla rīkotāju kopīgi izpildītu himnu naktī no sestdienas uz svētdienu kulmināciju sasniedza festivāls ”Tele2 Baltic Beach Party”. Svētdien ap pusdienas laiku organizatori bija saskaitījuši pārdotās biļetes un fiksēja, ka savā septītajā pastāvēšanas gadā festivāls ieinteresējis 62 000 cilvēku, kas noteikti ir Liepājas brīvdabas sarīkojumu rekords, un pretendē uz šādu pašu statusu arī šogad Latvijas mērogā. ”Tik daudz cilvēku varējām uzņemt, tāpēc, ka izbūvējām ieejas pludmales dienvidu galā un par trešo daļu varējām palielināt teritoriju,” stāsta ”Tele2 Baltic Beach Party” galvenais rīkotājs Raivo Mediņš.

”Arī telšu pilsētiņa tika pārplānota, un tāpēc cilvēki tajā varēja uzsliet ap 1500 teltīm. Protams, ka ar paveikto un sasniegtajiem rezultātiem esam apmierināti, un ir gandarījums, ka pamatīgais darbs nesis šādus augļus. Paldies publikai, kas mums noticēja un uzticējās – mēs strādājām jums un priecājamies, ka spējāt to novērtēt.”

Abas dienas uz lielās skatuves kāpa daudzi pašmāju un ārvalstu mākslinieki – kopā vairāk nekā 60 apvienību un lērums dīdžeju. Festivālu atklāja vācu grupa “Pain Killing Drug”, kuras sastāvā darbojas vairāki bijušās grupas “Audiosmog” dalībnieki, kas, vairākkārt viesojoties mūsu pilsētā, jau paspējuši to iemīļot un šeit ieguvuši labus draugus.

Pirmajā festivāla dienā uz lielās skatuves sevi parādīja arī liepājnieki – Ivo Fomins komplektā ar Ainaru Virgu, kuri savā programmā bija iekļāvuši vairākas koncertuzveduma “Liepājas stāsts” dziesmas, un grupa “Tumsa”, kura spēlēja savus vecos, labos gabalus (ja neskaita Mārtiņa Freimaņa festivālam sacerēto himnu). Uz latviski, angliski dziedošo mākslinieku fona patīkami izcēlās krievu brāļi no dueta “Bratja Grim” ar savu grimroku. Diemžēl par huligāniem dēvētie mūziķi mūspusē bija visai paklausīgi, liekot vilties dažam viņu fanam. Kāds savukārt lielāku šovu cerēja sagaidīt no piektdienas vakara galvenās zvaigznes “Scooter”, kas, jāatzīt, pludmali piebļāva pamatīgi. Blondo vācu zvaigzni atraktivitātes un muzikālās daudzveidības ziņā nenoliedzami pārspēja Intars Busulis ar savu pavadošo komandu “Sweetwaterz”, apliecinot, ka zelts ne tikai ārzemēs rodams.

Ja pirmajā dienā bija puišu vakars un stiprais dzimums varēja tikai pamielot acis, vērojot grupas “Skamp” solisti un Busuļa pavadoni Amberu, tad otrajā dienā daiļavas rādīja, ka arī spējīgas iekustināt publiku. Valdzinošā latviešu brunete Ladybird, blondā šveiciete Žakvelīne, sarkanā Indra Klimoviča no apvienības “Red Bee”, vācu nešpetnās meičas no grupas “Lili”. Protams, vēl astoņdesmito gadu zvaigzne, arvien vēl šarmantā Kima Vailda, kura ar savu atraktīvo komandu festivāla nobeigumā uz dejošanu iešūpoja pat pašus nogurušākos apmeklētājus. Lai arī visai īsu, bet iespaidīgu uzstāšanos sniedza enerģiskie brāļi Ričards un Freds Fērbrasi – vairāk pazīstami kā grupas “Right Said Fred” dalībnieki.     

Tos, kurus neinteresēja galvenās skatuves zvaigznes, varēja apmeklēt otru lielāko skatuvi – “Beachrock.lv”, uz kuras kāpa šā brīža Latvijas labākās rokgrupas. Ļaužu interesi ieguva arī pārējās teltis, piemēram, “Beach Dance House”, kur meistarību rādīja un daudzveidīgu deju mūziku piedāvāja pašmāju un citzemju dīdžeji, “Blue Card Swow Room”, kurā skatītājus priecēja modes skates, notika Latvijas jauno modeļu konkurss, atrakcijas, putu šovi un daudz citu jautru izdarību.

Kā ierasts, padomāts bija par jaunāko paaudzi, ar kuru savā disenītē darbojās Olga Rajecka, kā arī sporta un asāku izjūtu cienītājiem. Daudzveidīgais izklaides klāsts garantēja jautrību ikvienam divu dienu garumā. Garlaikoties vajadzēja vienīgi tiem, kas stāvēja jau ierastajās rindās pēc aprocēm, uz tualetēm, karuseļiem vai pēc maltītes kādā no ēdināšanas vietām. Salīdzinot ar pagājušo gadu, teritorijā bija palielināts ieeju skaits, kas garantēja to, ka apmeklētājiem nebija pamata pukoties, ka sliktās organizētības dēļ nokavējuši savas iemīļotās grupas koncertu. 

Apkopojot informāciju par sabiedrisko kārtību pilsētā un drošību uz ceļiem pagājušās nedēļas nogalē, kad Liepājā notika divi lieli mūzikas festivāli, notikumu ar traģiskām sekām nav bijis, taču kārtības sargātājiem par garlaicību nebija jāsūdzas – gan pludmalē, gan kanālmalā notikušo festivālu laikā aizturēti cilvēki pārmērīgā reibuma stāvoklī, aizdomās par narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu, ir pazaudētas vai nozagtas mantas, nauda un dokumenti, kā arī bijuši ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi, kautiņi un citi pārkāpumi, informēja Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes Administratīvā biroja 1.nodaļas priekšnieks Guntis Gēbelis.

Jau informējām, ka pirmajā festivālu dienā konstatēti 9 noziedzīgi nodarījumi, no kuriem četros ierosināts kriminālprocess saistībā ar aizdomām par narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu. Ekspertīze kopumā saistībā ar šādām aizdomām veikta 27 personām. 9 cilvēkiem sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols par atrašanos reibuma stāvoklī sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā izskatā, 3 – par sīko huligānismu un 1 par nepakļaušanos policijas darbinieku prasībām. Rūpējoties par drošību uz ceļiem, ceļu policisti sastādījuši 140 protokolus, no kuriem 7 ir par automašīnas vadīšanu reibumā, 5 – par braukšanu bez tiesībā, un 48 par būtisku atļautā ātruma pārsniegšanu.

Savukārt festivālu otrajā dienā par noziedzīgiem nodarījumiem noformēti 18 protokoli. 19 personas aizturētas par atrašanos reibuma stāvoklī sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā izskatā, 1 par nepakļaušanos policijas darbinieku prasībām un 3 gan saistībā ar huligānismu, gan nepakļaušanos policijas darbinieku prasībām. Saistībā ar pārkāpumiem uz ceļiem sastādīti 222 protokoli, no kuriem 10 par automašīnas vadīšanu reibuma stāvoklī, 4 – par automašīnas vadīšanu bez tiesībām un 70 – par būtisku atļauta braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Gan pirmajā, gan otrajā festivālu dienā policijā ar iesniegumiem griezās svētku viesi, kam nozagti vai paši nozaudējuši dokumentus, naudu un citas personiskās mantas. Kādam 1978.gadā dzimušam vīrietim uz policiju 21.jūlija naktī nācās iet vienās zeķēs. Vīrietis bija atlaidies uz soliņa un aizmidzis, bet, kad pamodies, konstatējis, ka viņam nav ne pases, ne 12 latu, ne arī virsjaka un kurpes.

Daudz darba aizvadītajās brīvdienās policistiem bija saistībā ar aizdomām par narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu, kā arī pie vairākiem cilvēkiem atrastas vielas, kuras varētu saturēt narkotikas. 21.jūlija naktī laikā no pulksten 23.30 līdz 23.50 pludmales festivāla notikuma vietā aizturētas 4 personas, kuru izskats liecināja, ka viņi varētu būt lietojuši narkotiskas vai psihotropas vielas. Pārējā laikā gan pludmalē, gan arī Fonteina festivāla notikuma vietā un tuvākā apkārtnē aizturētas vēl vairākas šādas personas. Festivālu laikā notikuši arī notikuši vairāki kautiņi, pēc kuriem cietušie meklējuši palīdzību policijā. Liels skaits bijis to festivāla viesu, kas aizturēti ne tikai iereibuši, bet tik smagā dzēruma stāvoklī, kas klasificējams kā cilvēka cieņu aizskarošs izskats. Jaunākā no tām bija 13 gadus veca meitene. Kontstatēti arī daži netradicionālāki notikumi. Piemēram, 21.jūlija pulksten pussešos no rīta netālu no vasaras kafejnīcas “Medūza” aizturēja 1979.gadā dzimušu vīrieti, kurš, mēģinot aizbaudīt suni, divas reizes izšāva no gāzes pistoles ar trokšņa patronām.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz