Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Universitātē noslēdzas starptautiskā angļu valodas vasaras skola

Universitātē noslēdzas starptautiskā angļu valodas vasaras skola
19.07.2012 13:06

Rīt, 20. jūlijā, Liepājas Universitātē (LiepU) noslēdzas starptautiskā angļu valodas vasaras skola “English Summer School 2012”. Pēc 2 nedēļu intensīvām mācībām (6 stundas dienā) sertifikātus saņems 40 tās dalībnieki.

Kā informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, tad sogad angļu valodas vasaras skola tika organizēta pirmo reizi. Tajā piedalījās interesenti ne tikai no dažādām Latvijas pilsētām (Liepājas, Rīgas, Valdemārpils, Kuldīgas u.c.), bet arī divi dalībnieki no Spānijas un trīs dalībnieki no Lietuvas.

Nodarbības vadīja gan pedagogi no Liepājas (Olga Semjonova, Ginta Latiša, Kristīna Račinska, Zane Lapiņa, Ervita Caune-Paševica), gan pedagogi no Amerikas Savienotajām Valstīm (Kay Dennis, Bethany Edwards).

Angļu valodas vasaras skolas dalībniece Irina novērtē, ka organizatoriskais process ir perfekts, dalībnieki ir sadalīti grupās, atbilstoši zināšanu līmeņiem.

Olegas no Lietuvas norāda, ka angļu valodas vasaras skola ir tieši tas, kas viņam ir vajadzīgs. Laiks no deviņiem rītā līdz četriem pēcpusdienā paiet ļoti ātri, pasniedzējas ir profesionālas, enerģiskas un draudzīgas.

Savukārt Lorena no Spānijas stāsta, ka viņas izvēle par labu Liepājā organizētajai angļu valodas vasaras skolai ir bijis fakts, ka šeit nerunā spāniski, un līdz ar to visu Liepājā pavadīto laiku viņa ir spiesta sazināties tikai angliski, kas palīdz uzlabot valodas prasmes.

Papildus mācībām dienā vasaras skolas apmeklētājiem bija iespēja iesaistīties kopīgās vakara aktivitātēs, kas, protams, arī notika angļu valodā. Gida pavadībā tika iepazīta Liepājas pilsēta, apmeklēts kara kuģis “Virsaitis” un Karostas cietums.

Iesāktā tradīcija tiks turpināta nākošajā vasarā, kad interesentiem tiks piedāvāta iespēja uzlabot savas angļu valodas zināšanas vai nu jūlijā (01.07.-12.07.2013.), vai augustā (12.08.-23.08.2013), vai arī abos minētajos laikos.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli