Otrdiena, 4. augusts Romāns, Romualds, Romualda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vasara pilna piedzīvojumiem

Vasara pilna piedzīvojumiem
Foto: Egons Zīverts
25.05.2019 07:15

liepajniekiem.lv

Straujiem soļiem tuvojoties vasarai, vecāki meklē iespējas, kā saplānot bērnu brīvlaiku. Vasaras laikā bērniem Liepājā un tās apkārtnē pieejamas dažādas nometnes un nodarbības. Tiesa – daudzām nodarbībām vairs nav iespējams pieteikties, tādēļ portāls apkopojis 10 aizraujošas nometnes, kurām vēl var paspēt pieteikt savus bērnus.

1. Atrodi savu sporta veidu

Jūnijā un augustā bērniem no 7 līdz 11 gadu vecumam tiek piedāvāti dienas pasākumi no pulksten 8.30 līdz 15.30 Liepājas Olimpiskajā centrā, kā arī ārpus tā kopā ar profesionāliem treneriem un pedagogiem, atsvaidzinot angļu valodas zināšanas, sportojot, peldoties, braucot ekskursijās, piedaloties radošajās darbnīcās, meklējot apslēpto mantu un piedzīvojot vēl daudz citu pārsteigumu. Bērniem tiks nodrošinātas pusdienas ar īpaši izstrādātu ēdienkarti.

Nometnes norisinās:
10. – 14.jūnijs
17. – 21.jūnijs
5. – 9.augusts
12. – 16.augusts

Dalības maksa 110 eiro nedēļā. Ja pasākumu apmeklē vairāki bērni no vienas ģimenes, tiek piemērotas atlaides. Pieteikšanās anketa šeit. Vairāk informācijas info@bernurepublika vai 25152278.

2. Jauno lēdiju sapnis

Liepājas Modes un Mākslas Studijā pilnā sparā rit pieteikšanās vasaras nometnei. Uz brīvi palikušajām vietām aicinātas pieteikties meitenes vecumā no 8 līdz 13 gadiem, ierasto ikdienu nomainot pret nedēļu ilgu piedzīvojumu nometnē “Jauno lēdiju sapnis”.

Izglītojošu dienas nometni “Jauno lēdiju sapnis” biedrība piedāvā jau otro gadu. Piecās dienās (1. – 5. jūlijs vai 15. – 19. jūlijs) profesionālas vizāžistes un frizieres pavadībā mazās dāmas mācīsies pucēties un kopt savu sejas ādu un matus, restorānā “Piano”, baudot septiņus ēdienus, apgūt galda kultūru, etiķeti restorānos, pieņemšanās un citviet. Meitenes uzzinās, kā nebaidīties uzstāties publikas priekšā, kā rūpēties par savu apģērbu un izvēlēties atbilstošāko tērpu kādam skaistam pasākumam. Būs iespēja arī radīt savu unikālo matu rotu.

Plašāka informācija par nometņu programmu un dalības maksu pieejama, rakstot uz e-pastu: info@lmms.lv vai zvanot pa tālruni 29860943 vai 29365931. Vietu skaits ir ierobežots.

3. Jauno mediķu nedēļa

No 10. līdz 14. jūnijam Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība “Jauniešu māja” sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli 10.-12. klašu skolēniem organizē slēgtu izglītojošu pasākumu ”Jauno mediķu nedēļu”, kuras ietvaros 15 jaunieši piecu dienu laikā iepazīs medicīnas darbinieku ikdienas dzīvi, profesijas specifiku, darbojoties praktiski RSU Liepājas filiālē, Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs.

Kā zināms, veselības aprūpes nozarē trūkst jaunu, kvalificētu speciālistu, tādēļ nometnes mērķis ir radīt izpratni par mediķa darbu jau vidusskolā un palīdzēt izvēlēties nākamo profesiju.

Bieži vien jaunieši neapzinās, ka no veselības līdz slimībai ir viens solis, tāpēc nometnes laikā jaunieši iepazīs pirmās palīdzības sniegšanas pamatus, rīcību dažādās situācijās, slimnieku aprūpi un citas praktiskas lietas.

Lai kvalitatīvāk sasniegtu projekta mērķus un īstenotu jauniešiem saistošu piecu dienu pasākumu, Liepājas Jauniešu mājas darbinieki, izmantojot neformālās izglītības metodes, katras dienas noslēgumā veiks izvērtēšanu, kā arī parūpēsies par pusdienām un brīvā laika nodarbēm.

Dalībai projektā tiks atlasīti 15 jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem, izvērtējot tiešsaistes pieteikumu, kas jāaizpilda un jāiesniedz līdz šī gada 3.jūnijam. Jauno mediķu nedēļas dalības maksa – 100 eiro.

Sīkāka informācija par nometni rakstot uz laila.bethere@rsu.lv vai zvanot 26557112.

4. “Pop/rok” skolas vasaras rokenrols

Vēlies kļūt par mūzikas instrumentu pavēlnieku un iemācīties dziedāt kā pasaules slavenākie dziedātāji?

“Pop/rok” skola šogad piedāvā doties mūzikas piedzīvojumā nedēļas garumā! Tur bērnus un jauniešus piecu dienu garumā sagaidīs dažādas mūzikas meistarklases kopā ar Latvijā zināmiem mūziķiem, radošās darbnīcas un neaizmirstams vasaras piedzīvojums kopīgā nometnes noslēguma koncertā.

Mūzikas nedēļa norisināsies no 1. – 5. jūlijam, atkarībā no interesentu skaita, tā norisināsies arī citos jūlija datumos.

Mūzikas nedēļai var pieteikties līdz 1. jūnijam grupām ar vai bez priekšzināšanām vecuma grupās 3-6 gadi; 7-10 gadi; 11 un vairāk gadi.

Plašāka informācija info@poprokskola vai zvanot 23990243.

5. “Šurum-burums”

“Šurum–burums 2019” ir piedzīvojumu, izglītojoša, radoša diennakts vasaras nometne bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem, kuras galvenais mērķis ir radīt bērniem piedzīvojumu, padarīt vasaras brīvlaiku unikālu un neaizmirstamu, radošu un emocijām bagātu.

Saturīgi pavadot laiku, bērniem būs iespēja caur izglītojošām, radošām un sportiskām aktivitātēm gūt jaunas zināšanas, prasmes, pieredzi un emocijas, kas pārtaps unikālā un neaizmirstamā vasaras piedzīvojumā.

Nometne norisināsies no 30.jūnija līdz 5.jūlijam atpūtas vietā “Lauku kūrorts” Aizputes novadā.

Nometnes laikā tiks nodrošināta piesātināta, plaša aktivitāšu programma. Aktivitātes un nodarbības tiek plānotas gan telpās, gan svaigā gaisā.Ar bērniem, pusaudžiem darbosies profesionāla, pieredzējusi nometņu rīkotāju komanda. Nometni bagātinās pieaicināti, sabiedrībā plaši pazīstami savas jomas profesionāļi.

Dalības maksa: 268 eiro. 
Vairāk informācijas un pieteikšanās www.pureacademy.lv

6. Veikborda skola

Kā ik vasaru “BB wakepark” piedāvā veikborda apmācību bērniem un jauniešiem profesionālu instruktoru vadībā, kas norisinās visu vasaru.

Tā ir aktīva atpūta visas vasaras garumā, apgūstot veikborda pamatus, pirmos lēcienus un trikus, kā arī braukšanu ar SUP dēli un citas sportiskas aktivitātes. Tāpat bērnus priecēs piepūšamās ūdens atrakcijas.

Veikborda skola ir lieliska iespēja bērniem un jauniešiem pavadīt kvalitatīvu, sportisku un pozitīvām emocijām bagātu vasaru.

To laikā bērniem būs pieejams viss nepieciešamais inventārs – aizsargķivere, hidrotērps, veikborda dēlis un glābšanas veste. Nodarbības ieteicamas no 5 gadu vecuma. Plašāka informācija pieejama www.bbwakepark.lv

7. Vasaras angļu valodas dienas nometne “The Great Escape”

Nometne pusaudžiem vecumā no 10 līdz 16 gadiem ar angļu valodas priekšzināšanām norisināsies 8. -12. jūlijā; 15. – 19. jūlijā; 12. -16. augustā katru darba dienu no pulksten 9 līdz 17 Republikas ielā 12, 3.stāvā, Valodu vēstniecībā.

Šovasar dalībnieki dosies jaunu dārgumu meklējumos no bīstamām, pirātu pārvaldītām jūrām uz leģendām apvītu mežu Kingstown pilsētas nomalē, pilnu ar šķēršļiem, vēsturiskiem varoņiem, bandītiem, noslēpumiem un izaicinājumiem.

Cena: 143 eiro (cenā ir iekļautas pusdienas un uzkodas).

Papildus informācija pa tālruni 26415317

8. “Piedzīvojums naktī”

Nometne norisinās no 8. līdz 15.jūlijam Nīcas novadā, Otaņķu pagastā, Rudē “Rijniekos”. Jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem ir iespējams apmeklēt nakts piedzīvojumu nometni, kurā īstā dzīve tiks baudīta naktīs.

Nometnes programma norisināsies no pulksten 12 līdz 4 naktī. Nometnes programmā būs izglītojošas nodarbības, iespēja uzzināt, kas ir Eiropas brīvprātīgais, diskriminācija un iekļaušana, kā arī to, kā izdzīvot mežā un dažādi piedzīvojumi naktī – pārgājieni, orientēšanās, šķēršļu trases, spoku trase, izklaides un pašu organizētas aktivitātes. Tāpat dalībniekiem būs iespēja atstāt nometnes vietā kaut ko paliekošu, jo ik dienu būs jāveic brīvprātīgais darbs, veidojot šķēršļu trasi, bērnu laukumu, āra kamīnu, u.c. Būs arī atpūtas vakars pirtī. Nometni vadīs Eiropas brīvprātīgā darba veicēji no dažādām valstīm. Dzīvošana teltīs.

Vairāk informācijas pa tālruni 27090307.

9. “Baltijas jūras sargi”

Dabas pētnieku vasaras nometne “Baltijas jūras sargi” ir dienas nometne, kas paredzēta sākumskolas skolēniem no 7 līdz 11 gadiem. Nometnes bāzes vieta būs Daugavas stadiona kafejnīcas “Stadions” telpas, bet visas aktivitātes notiks laukā – jūrmalā, parkā, ekskursijās.
Nometnes mērķis ir veicināt bērnos praktiskas iemaņas atbildīgā dzīvesveidā, veidot izpratni par Baltijas jūras un piekrastes ekosistēmu, dabas objektiem Liepājā un vides un dabas aizsardzības nozīmību, stiprināt emocionālo saikni ar dabu, kas tiks panākts pielietojot spēļu metodi un radošas nodarbības, kā arī ikdienā rūpējoties par vidi, dzīvo dabu un vienam par otru.

Pieteikties var sūtot vēstuli ar dalībnieka vārdu, uzvārdu,vecumu un dzīvesvietu uz e-pastu dabas.zona@inbox.lv
Maksa par nometni ir 20 eiro par dienu vai 130 eiro par visu nedēļu.

10. “Fusion Liepāja” vasaras nometne

Šī ir iespēja ikvienam vecumā no 13 līdz 19 gadiem sešu dienu garumā apgūt sevis izvēlēto mūzikas instrumentu, kā arī piedalīties korī kopā ar vēl 40 dalībniekiem. Nometnes beigās notiks noslēguma koncerts.
Bez mūzikas sadaļas dalībniekus sagaida arī sportiskas aktivitātes, ēdināšana, sarunas un jauni draugi no Latvijas un ASV.

Ar pašvaldības finansiālu atbalstu organizētās nometnes apskatāmas šeit.  
Valsts nometņu karte – šeit

4 komentāri

2019-05-25 10:16

āķis: Vai tā pēdējā nav svētuļu nometne? Kāpēc nekas par to nav šeit teikts? Varbūt lai vieglāk svaigo ēsmu-bērnus ievilkt savā lokā? Tie nav tie paši, kas staigāja pa skolām, tad organizēja LOCā tikšanos ar jauniešiem nesakot ne vārda, kas viņi ir patiesībā? Un tur jauniešiem bija jānoklausās svēto rakstu lasījumi, jāklausās kā transā novestie asarām šķīstot kliedz vājprāta lēkmē, un tad mēģina iebarot atnākušos ar amerikas ķīmiskiem saldumiem, lai tik piebiedrojas viņiem? Tie ir vai nav tie paši? Tā kā, vecāki, esat uzmanīgi.

2019-05-25 15:39

Zane: Ļoti ierobežots skaits ar nometnēm norādīts. Šīs nav vienīgās Liepājā.

2019-05-25 16:02

pensionare: neviens brivi nevar ieiet jebkura skola un agitet kur ir skolas vadiba ,socialie darbinieki ?tatad tas notiek zinot skolas vadibai ! tada gadijuma par visam neregistretajam nometnem ir jazino izglitibas nodalai un valsts policijai ,lai nepielautu bernu izmantosanu morali,traumejot psihologiski.pilnigi neticas ,ka kaut kas tads noticis
loc liepaja vai var sikakus komentarus? nevajag pielaut ka kadi iedzivojas uz musu bernu rekina un vel traumejot bernus....

2019-05-25 20:51

to pensionare: Viņi ir gudri. Viņi skolās neaģitē, jo zina ,ka to nedrīkst. Aizvilināja jauniešus uz LOC un tur atklājās kas viņi patiesībā ir. Principā nekas nav pārkāpts, tikai nesmuki sanāca. Man nekas nav pret ticīgajiem, ja vispār par tādiem viņus var nosaukt. Taču esmu pret meliem un negodīgumu. Kāpēc jāslēpj sava būtība, kāpēc uzreiz nevar pateikt, kas viņi ir un ko grib. Ir tomēr jāpasaka, ja pasākums būs ar ticīgo kategorijas ampelēšanos, lai ikviens var izvērtēt, vai vēlas ko tādu apmeklēt!
Es nezinu vai runa ir par vienu un to pašu ticīgo biedrību, bet interesanti, ka arī šajā piedāvājumā tieši tāpat nekas nav minēts, ka tur iesaistīta draudze. Šeit stāsts par līdzīgu gadījumu: https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/kapec-bija-jaslepj-saistiba-ar-baptistu-draudzi/

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz