Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

”Willow Farm” piedāvā jaunu dziesmu

”Willow Farm” piedāvā jaunu dziesmu
Foto: Publicitātes
03.11.2017 10:54

liepajniekiem.lv

Grupa ”Willow Farm” piedāvā pirmo dziesmu no topošā grupas albuma. Skaņdarbs ”Viss skaistais vēl tikai nāks” ierakstīts studijā ”BrasaJam” Mārtiņa Burkevica vadībā, portālu informēja grupas pārstāvji. 

Šis ir pirmais jaunums no grupas ”Willow Farm” vairāk kā gada laikā un pirmais ieskats topošajā albumā, kuru paredzēts laist klajā nākamgad. Pašlaik ir sarakstīts gana daudz dziesmu, lai albumu varētu uzskatīt par nokomplektētu, un turpinājumā paredzēts spraigs darbs ierakstu studijā.

Mārtiņš Burkevics, pazīstams kā grupu ”The Hobos” un ”Otra puse” basģitārists, pats pagājušā gadsimta 90.gadu otrajā pusē īsu brīdi spēlējis grupā ”Willow Farm”. Šoreiz Mārtiņš gādāja par dziesmas ierakstu un pēcapstrādi. Jaunās dziesmas ierakstā piedalījies arī ģitārists Roberts Dinters. Grupā ”Willow Farm” notikušas arī sastāva izmaiņas – Aleksandra Krasavina vietā turpmāk par ģitārām atbildēs Jānis Dreiblats, grupas līdera Emīla Dreiblata vecākais dēls.

10.novembrī grupa vairākus jaunumus no topošā albuma, kā arī agrāk sacerētas dziesmas, spēlēs akustiski elektroniskā koncertā kultūrvietā ”Kursas putni” Liepājā.  

 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)