Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

“ZZ Baltic Beach Party” apmeklētāji izdzer 32,5 tūkstošus litru dzērienu

“ZZ Baltic Beach Party” apmeklētāji izdzer 32,5 tūkstošus litru dzērienu
02.08.2010 10:07

Atslēgvārdi

­”ZZ Baltic Beach Party” laikā, kas norisinājās Liepājā no 22.līdz 23.jūlijam, “Aldaris” realizējis 32,5 tūkstošus litru dzērienu.

Festivāla ietvaros kopumā realizēti 20,7 tūkstoši litru ”Zelta alus”, divi tūkstoši litru alus dzēriena ”D Light”, kā arī ap 10 tūkstošiem litru bezalkoholisko dzērienu.

”Pārdoto dzērienu apjoms festivāla laikā atbilst mūsu plāniem un ir lielāks nekā aizvadītajā gadā. Šāds apjoma pieaugums ir likumsakarīgs, jo šogad festivāls noritēja trīs dienas ierasto divu dienu vietā, un to apmeklēja vairāk cilvēku nekā iepriekšējās reizēs. Mūs patīkami iepriecināja ūdens ”Vichy” patēriņš. Lai gan iepriekšējās dienās Latvijā valdījusī tveice festivāla laikā bija nedaudz mazinājusies, tomēr pieprasījums pēc ”Vichy” bija ievērojams,” skaidro ”Aldaris” izpilddirektors Thomas Panteli.

”ZZ Baltic Beach Party” organizatori informē, ka festivālu trīs dienās apmeklējuši 60 tūkstoši cilvēku.

”Aldaris” ir dibināts 1865. gadā un ir lielākā alus darītava Latvijā, kā arī viena no lielākajām Baltijas valstīs. ”Aldaris” ir ”Carlsberg Grupas” uzņēmums. ”Aldaris” produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.

Laura Krastiņa,
Aldaris A/S
Komunikāciju direktore

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli