Sestdiena, 29. februāris

“ZZ Čempionāta” finālā iekļūst astoņas komandas no Liepājas

“ZZ Čempionāta” finālā iekļūst astoņas komandas no Liepājas
Foto: Ģirts Gertsons
12.05.2017 15:34

liepajniekiem.lv

Šonedēļ stadionā “Daugava” Liepājā norisinājās pēdējais “ZZ Čempionāta” pusfināls, kurš izvērtās par īstiem pilsētas svētkiem un noteica vēl 42 spēļu finālistu klases – starp tām arī 8 Liepājas komandas, kas cīņu par uzvaru Zelta Zivtiņas Čempionātā turpinās 27.maijā ZZ Festivālā, Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros, informē ”ZZ Čempionāta” sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Vasiļjeva.

Svētki divu dienu laikā pulcēja ap 5 000 bērnu un jauniešu, iesaistot klātesošos ne vien aizraujošas un sportiskas aktivitātes, bet arī Latvijas populāro hiphop izpildītāju Denisa Stepanova un Arvja REIKA koncertā. ZZ Čempionāta skatuves debitēja arī vietējā Liepājas grupa POP/ROK KIDS.

“ZZ Čempionāta” pusfināls Liepājā bija pēdējais no trijiem pusfināliem spēļu 11. sezonas ietvaros. Pirmais pusfināls tika aizvadīts Daugavpilī 20.-21. aprīlī, kam 27.-28.aprīlī sekoja Valmieras pusfināls.

Atgādinām, ka šogad paralēli ierastajiem pusfināliem 1.-12. klašu skolēni piedalās arī Digitālajā pusfinālā, kas paredz uzdevumu izpildi tiešsaistē laika periodā no 20. aprīļa līdz pat 12. maijam. Digitālais pusfināls ļaus vēl 54 komandām nonākt līdz lielajam finālam jeb ZZ Festivālam, kas 27.maijā norisināsies Jūrmalas kūrorta svētku ietvaros. Digitālajā pusfināla uzvarētāji tiks paziņoti nākamās nedēļas nogalē, 19.maijā.

Neskatoties uz samērā auksto pavasari, ZZ Čempionāts skolēniem ir gaidītākais gada notikums, kas sniedz neaizmirstamas emocijas un ļoti vērtīgu pieredzi savstarpējai sadarbībai un saliedētībai. Kopumā dalībai ZZ Čempionāta 11.sezonā pieteicās vairāk nekā 1600 komandas no visas Latvijas. Savukārt piedalīties spēļu pusfinālos tika aicinātas 1220 klases, tostarp, 140 1.-4. klašu komandas, kurām šogad pirmo reizi 11. gadu laikā tika sniegta iespēja izmēģināt savus spēkus un mācīties darboties komandā pirms lielā starta ZZ Čempionātā.

“ZZ Čempionātu” atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums ”Tele2” un ”Zelta Zivtiņa”.

Uzziņai

Finālisti 5.-6. klašu grupā:
– Liepājas 8.vidusskolas 6.a klase
– J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 6.a klase
– J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 6.b klase

Finālisti 7.-9. klašu grupā:
– Liepājas Katoļu pamatskolas 8.a klase
– Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 8.a klase
– Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 8.c klase

Finālisti 10.-12. klašu grupā:
– Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas 11.c klase
– Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas 10.c klase

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli