Trešdiena, 23. septembris Vanda, Veneranda, Venija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Cik droši varam justies lielos sarīkojumos?

Cik droši varam justies lielos sarīkojumos?
07.07.2006 02:24

0

Policija un citi operatīvie dienesti, kā ik gadu šajā laikā, strādā pastiprinātā režīmā

Sācies vasaras sarīkojumu laiks. Gandrīz vai ik nedēļas nogali notiek kāds brīvdabas jampadracis. Policija un citi operatīvie dienesti, kā ik gadu šajā laikā, strādā pastiprinātā režīmā, taču katru nosargāt un ikvienam blēdim klāt izstāvēt arī viņi nespēj. Tādēļ likumsargi aicina atpūtniekus pašus piesargāties un neizaicināt likteni.

Vella dzira jauc prātus

Nupat aiz muguras palikusi pagājušās nedēļas nogale, kas bija piesātināta dažādiem sarīkojumiem – notika “”Līvu alus” dziesmu svētki”, kas norisinājās vienlaikus ar Jūras svētkiem, velobraucienu.
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka masu sarīkojumos par sabiedriskās kārtības uzturēšanu rūpējas policisti. Velobrauciena laikā galvenās rūpes uzņēmās Ceļu policisti, lai nodrošinātu satiksmes regulēšanu, ierobežošanu trases posmos. Policijas darbinieki prasīja, lai trase tiktu maksimāli norobežota, jo mūsu autobraucēji ne vienmēr ir saprotoši un disciplinēti. Un pat tad brauciena laikā četri autobraucēji pamanījās iebraukt trases neatļautās vietās. Citu pārkāpumu saistībā ar riteņbraukšanas sacensībām nebija.
Alus un Jūras svētkos savukārt lielākie klupšanas akmeņi, kā jau ik gadu, bija alkohols un ar tā lietošanu saistītās sekas. Kārtības policijas darbinieki 30.jūlijā sastādīja piecus administratīvā pārkāpuma protokolus: vienu par atrašanos reibuma stāvoklī sabiedriskā vietā, trīs – par huligānismu, vienu – par Liepājas administratīvās atbildības noteikumu pārkāpšanu. Bet 1.jūlijā par dažādiem nodarījumiem kopumā sastādīja četrus administratīvā pārkāpuma protokolus (par atrašanos reibuma stāvoklī sabiedriskā vietā – 2, par huligānismu – 1 un 1 par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgām prasībām). 2.jūlijā ļaudis acīmredzot jau bija paguruši no svinēšanas un uzvedās klusi un mierīgi. Nedēļas nogalē aizturēja 6 iereibušus šoferus, taču dzērumā pieķertos autobraucējus Ceļu policija ar sarīkojumiem nesaista.
Arī Pašvaldības policijai sarīkojumu laikā darba bija pilnas rokas. Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute pastāstīja, ka 1.jūlijā “”Līvu alus” dziesmu svētkos” likumsargi sastādījuši 2 protokolus par nepiedienīgu uzvedību sabiedriskā vietā, 6 – par dabisko vajadzību kārtošanu sabiedriskā vietā, 2 – par nepilngadīgās personas atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī vai par smēķēšanu, 1 – par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī.

Pūli izmanto ļaundari

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Kārtības policijas priekšnieks Gints Ešenvalds  pastāstīja, ka likumsargi jau vairākas nedēļas, kopš pilsētā notiek kāds sarīkojums, strādā pastiprinātā režīmā. Ierindā ir maksimāli daudz Ceļu policijas, Patruļdienesta un citu struktūrvienību darbinieku.
Likums nosaka, ka par sabiedrisko kārtību un drošību lielos sarīkojumos atbild tā organizatori, atgādināja G.Ešenvalds. Jābūt gan atbildīgajam par tehnisko drošību, gan kārtības nodrošinātājiem. Sarīkojuma rīkotājs slēdz līgumus ar kārtības nodrošinātājiem – apsardzes firmām, Pašvaldības policiju. Valsts policija savukārt uzrauga gan apmeklētājus, gan pašus kārtības nodrošinātājus – nepieciešamības gadījumā pie atbildības tiek saukti arī viņi.
Pašvaldības policijas darbinieki un apsargi parasti strādā sarīkojuma teritorijā, Valsts policijas darbinieki – ārpusē. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka likumpārkāpēji visbiežāk darbojas tieši ārpus pasākuma teritorijas. Kārtības policijas priekšnieks teica, ka tam esot divi iemesli. Pirmkārt, noziedzīgi tendētām personām, kas nereti ir pusaudži, nav naudas, lai iegādātos ieejas biļeti. Otrkārt, visbiežāk par laupītāju upuriem kļūst iereibušas personas kādā tumšākā vietā, kur mazāk cilvēku. “Tādēļ arī mums vislielākās galvassāpes sagādā tieši zona ap sarīkojuma norises vietu,” atzīst G.Ešenvalds.
Kaut arī šovasar policijai slodze iznāk lielāka nekā pērn – papildus tradicionālajiem sarīkojumiem bija jānodrošina kārtība arī prezidentes vizītes laikā Jāņos un karalienes ciemošanās laikā, kā arī vairāk sarīkojumu notiek rajonā, un arī tur nepieciešama likumsargu klātbūtne. Policisti šovasar arī uzraudzīs, lai cilvēki ar sliktiem nodomiem netraucētu liepājniekus un pilsētas viesus atpūsties. “Rūpēsimies, lai gan apmeklētāji, gan ļaudis uz ielas varētu justies droši,” teica Kārtības policijas priekšnieks. Un paskaidroja: “Nevar izslēgt iespēju, ka tie, kuriem ir noziedzīgi nodomi, izmantos pūli, lai šos savus ļaunos nodomus īstenotu.” Viņš atgādināja slikto pieredzi Jaungada naktī, kad no muzeja salūta trokšņa aizsegā tika nozagta vēsturiski vērtīgā kramenīca.

Sauc pie kārtības

Pašvaldības policijas darbinieki, kuriem arī jau sākusies karstā sezona, ne tikai nodrošina sabiedrisko kārtību pilsētā, bet arī gādā par kārtību dažādos sarīkojumos, pastāstīja Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.
Atskatoties uz pērno gadu, likumsargi atzīst, ka traģiska situācija nav bijusi, taču pārkāpumi bija. Piemēram, 2005.gadā pilsētas pašvaldības organizētais ielīgošanas koncerts pagāja bez pārkāpumiem, bet “”Līvu alus” dziesmu svētkos” divas personas tika nogādātas īslaicīgās aizturēšanas telpās, izšķirti vairāki kautiņi, vairākas personas izraidītas no sarīkojuma un vairākas brīdinātas par nepiedienīgu uzvedību. Pērn rallija laikā policistiem nācās pieskatīt vairākus desmitus personu, kas pakļāva sevi briesmām, izejot trasē. Pērn “Baltic Beach Party” laikā sastādīti gandrīz 70 protokoli un izteikti dažādi aizrādījumi par peldēšanos reibumā, nepiedienīgu uzvedību, dabisko vajadzību kārtošanu sabiedriskā vietā, nepilngadīgo personu atrašanos reibuma stāvoklī un par smēķēšanu, kā arī 73 protokoli – paziņojumi par autotransporta nepareizu novietošanu.
Šā sezona sākusies cerīgāk. Muzikālā teātra izrādes “Vella kalpi” laikā vairākām personām sastādīja protokolu par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī, nepiedienīgu uzvedību, dabisko vajadzību kārtošanu publiskā vietā, bet “Līvu” koncerts “Daugavas” stadionā kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri, Līvu tirgus un deju svētki tika aizvadīti bez nebūšanām.
“Tomēr var teikt, ka visos sarīkojumos lielākā vai mazākā mērā lieto alkoholu, kā arī kārto dabiskās vajadzības sabiedriskā vietā. Protams, nekas ļauns jau neatgadīsies, ja apmeklētājs izdzers kādu gāzi alus, šampanieša vai sidra,” atzina I.Mikute. Un piebilda: “Kā redzams no statistikas, vairāk pārkāpumu ir konstatēts sarīkojumos, kurus apmeklē jaunieši. Tādēļ sarīkojumu vietās, kur notiek alkohola tirdzniecība, Pašvaldības policijas darbinieki jau pirms sarīkojuma veic pārrunas ar pārdevējiem, kāda atbildība var iestāties par alkohola un cigarešu pārdošanu nepilngadīgajiem.”
Pašvaldības policija arī šovasar būs modra. “Nav jau tā, ka Pašvaldības policijas darbinieki ir soda bataljons un visus nu tik sodīs,” pasmaidīja I.Mikute. Un nopietni piebilda: “Vispirms tiek izteikts aizrādījums, un tikai tad, ja cilvēks nereaģē, tiek rakstīts protokols.”

Bīsties uguns un ūdens!

Drošības sargāšanā lielu sarīkojumu laikā aktīvi iesaistās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. VUGD Liepājas brigādes komandiera Vietnieks Dainis Krīgens pastāstīja, ka glābēji kā pionieri vienmēr ir gatavi steigt palīgā. Visu vasaras sarīkojumu un svētku norises laikā gan viņi nedežurē estrādes malā, taču ir gatavi ik mirkli uzklausīt trauksmes signālu un steigt palīgā. “Ņemam vērā, ka notiks sarīkojums, taču ne vienmēr dežurējam tā norises vietā, kā tas notiek Jaungada naktī salūta laikā. Ir sarīkojumi, kur mūsu klātbūtne nepieciešama, piemēram, plaša mēroga sporta sacensības, vērienīgi salūti. Tur arī esam,” skaidroja D.Krīgens.
Ugunsdzēsējs atzīst, ka salūti, kas pēdējā laikā ieguvuši lielu popularitāti, ir bīstami. Viņš atgādina nepatīkamo pieredzi nupat pagājušajos Jāņos, kad kāda pirotehnikas pašdarbnieka raidīta raķete aizdedzināja Svētās Annas baznīcas jumtu: “Ja raķete būtu trāpījusi uz jumta seguma, tā būtu atlekusi, un skādes nebūtu. Bet, kā par nelaimi, raķetei bija jātrāpa uz jumta tieši tajā vietā, kurš apvilkts ar plēvi un kur notiek remontdarbi. Labi, ka acīgi liepājnieki nelaimi pamanīja un mums laikus paziņoja.”
No ugunsdzēsēju viedokļa, vasaras sezonā bīstamāks ir ūdens. Jau bijusi bēdīga pieredze, kad ļaudis, sevišķi jaunieši dodas peldēties bīstamās vietās. Turklāt situāciju jo bīstamāku vērš apstāklis, ja peldēties kāds nolēmis kunga prātā.

Sargiet sevi!

Arī pašiem sarīkojumu apmeklētājiem jārūpējas par savu un savas mantas drošību, atgādināja G.Ešenvalds. Bijusi jau slikta pieredze, kad pazudušas bez uzraudzības atstātas mantas – somiņas, naudasmaki, mobilie telefoni u.c. Tāpat bijuši piekaušanas gadījumi, kad par upuriem visbiežāk kļuvušas iereibušas personas.
G.Ešenvalds iesaka: “Aizejot uz pasākumu, neaizraujieties ar alkohola lietošanu. Ziniet mēru, lai nezaudētu kontroli un nekļūtu par upuriem. Ļaundari visbiežāk par upuriem izraugās tieši personas bezpalīdzības stāvoklī – gulošos, streipuļojošos. Turklāt vizbiežāk uzbrucēji ir pusaudži vai jaunieši. Nav ieteicams, īpaši sievietēm, vienām staigāt tumšās vietās. Un noteikti nevajag uz sarīkojumu ņemt līdzi vērtīgas lietas, dokumentus, daudz naudas utt. Bet, lai nevajadzētu šķirties no autovadītāja apliecības, uz sarīkojumu labāk braukt ar sabiedrisko transportu vai doties kājām. Tad pēc alus kausa iztukšošanas neradīsies vēlme sēsties pie stūres. Un galu galā arī taksometra pakalpojumi nemaz nav tik dārgi, salīdzinot tos ar ieguvumu, ka nebūs jāmaksā sods un jāizcieš arests.”
D.Krīgens savukārt piebilst, ka jāuzmanās arī no uguns. Tā kā laiks ir karsts un sauss, viegli var izcelties kūlas ugunsgrēki. Viņš aicina ne tikai nenomest izsmēķus, bet uzmanīgi rīkoties arī ar griliem. Bet, iegādājoties pirotehniku, uzmanīgi izstudēt instrukciju un to ievērot.

Ita Cērmane,
KV, 05.06.2006.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz