Sestdiena, 31. oktobris Valts, Rinalds, Rinalda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“eco SIPLAT”: Mēs radām veselīgas dzīves telpas, kas ir energoefektīvas, drošas un ekonomiski izdevīgas

“eco SIPLAT”: Mēs radām veselīgas dzīves telpas, kas ir energoefektīvas, drošas un ekonomiski izdevīgas
Foto: Publicitātes
16.09.2020 08:43

Mūsu misija ir radīt energoefektīvu un ekonomiski izdevīgu dzīves telpu, izmantojot SIP paneļu tehnoloģiju. Būvēsim tieši tādu māju, kāda klientam būs nepieciešama, pielāgojoties viņa finansiālajām iespējām un vēlmēm, savu darbu veicot maksimāli īsā laikā.

KAS IR SIP? SIP (Structural Insulated Panel) – strukturāls siltumu izolējošs būvpanelis ir konstrukcijas elements, kas iegūts, zem spiediena salīmējot blīvas putu polistirola plāksnes starp divām OSB plāksnēm. Putu polistirola materiālu saīsināts apzīmējums ir EPS (no angļu valodas – Expanded PolyStyrene) Putu polistirols nepūst, nav barotne mikroorganismiem un nav kaitīgs apkārtējai videi.

“eco SIPLAT” māju priekšrocības ir īsais būvniecības laiks un draudzīgās izmaksas, kas rezultātā sniedz māju ar augstu energoefektivitāti, jo SIP ir augsti energoefektivitātes rādītāji – laba siltumizolācija, minimāli aukstuma tilti, SIP ir stabils pret atmosfēras iedarbībām un ilgmūžīgs. Māja no šiem paneļiem ātri sasilst un ilgi saglabā siltumu. Tas pats princips attiecas uz mājas kondicionēšanu karstā laikā. Lai ķieģeļu mājā panāktu tādu pašu siltumizolācijas efektu, jāuzbūvē 2,9 m biezas sienas. Mājā no SIP paneļiem var justies komfortabli jebkurā gada laikā.

SIP māja

Ar SIP tehnoloģiju būvēto māju īpašnieki maksā par apkuri un kondicionēšanu daudz mazāk, nekā tradicionālo māju īpašnieki, līdz ar to māja, kas būvēta no SIP, ir izdevīgs naudas līdzekļu ieguldījums. Mūsu māju apkurei nepieciešamā jauda ir ievērojami zemāka.

Mājas celtniecība ar SIP tehnoloģiju ir dabai draudzīga, jo māja tiek būvēta ar ekoloģiskiem būvmateriāliem un praktiski neatstājot būvgružus. SIP panelim ir līdzena virsma, kas nodrošina ideāli gludas sienas. Gludā sienu virsma samazina apdares laiku un finanšu patēriņu. Piemēram, mājā no SIP paneļiem ģipškartonu montē tieši uz sienām bez vadošajiem metāla profiliem, tāpēc šos būvpaneļus bieži izmanto arī mājas iekšējo šķērssienu būvei.

Salīdzinājumā ar ķieģeļa, betona vai pat koka mājām no brusām, SIP māja ir ļoti viegla, kas ļauj ievērojami samazināt izdevumus pamatu būvniecībai. No SIP paneļiem izgatavotās sienas kvadrātmetrs sver apmēram 15–20 kg, salīdzinājumam – parastas ķieģeļu sienas kvadrātmetra svars var sasniegt pat tonnu. Tipveida pamati šādai mājai nav dziļi, un, ja ir sarežģīta grunts, tad viegla māja ir vislabākais risinājums. Neraugoties uz SIP māju vieglo konstrukciju, tās spēj izturēt temperatūras svārstības no −60°C līdz +60° С, maksimālu sniega noslodzi, orkāna stipruma vēju un zemestrīci līdz 8 ballēm. Ilgmūžības un izturības ziņā tās ir pārākas par būvēm no brusām un baļķiem. To konstrukcijas ir apmēram četras reizes izturīgākas (pret saspiešanu un laušanu) par koka karkasa mājām. Māja nesēžas, neveidojas plaisas, sienas nav labvēlīgas kukaiņiem un grauzējiem, kas nodrošina ilgu ekspluatācijas termiņu. Pēc speciālistu vērtējuma, SIP paneļu mājas ekspluatācijas termiņš var būt ilgāks par 100 gadiem. Ilgmūžību nodrošina augstas putu polistirola ekspluatācijas īpašības, tas praktiski nenoveco, saglabā savas ģeometriskās formas un izmērus, kā arī nepūst. Tā kā paneļiem ir OSB plāksnes, tie neuzsūc mitrumu, un tas neļauj rasties sēnītēm, pelējumam vai puvei.

SIP priekšrocības

SIP māju būvniecību veicam visu gadu neatkarīgi no sezonas vai laika apstākļiem. SIP māju konstrukcijas tiek uzceltas vidēji 5–7 dienu laikā. SIP tehnoloģija nav karkasa, bet gan paneļu māju būvniecība, tas nozīmē, ka būvniecībā paneļi ir galvenais nesošais konstrukcijas elements. Ēkas konstrukcija nenosēžas, tāpēc ārējo un iekšējo apdari var sākt uzreiz pēc galvenās konstrukcijas montāžas – tas šai tehnoloģijai nodrošina ievērojamu priekšrocību, salīdzinot ar guļbaļķu, gāzbetona bloku ēkām, kurām nosēšanās laiks ir no sešiem mēnešiem līdz gadam.

Jo mazāk montāžas darbu tiek veikts būvlaukumā, jo augstāka ir gatavās ēkas kvalitāte. SIP mājas būvniecības pamatā ir gatavu, rūpnieciski ražotu konstrukciju salikšana kopā. Paneļus jau rūpnīcā izgatavo precīzos izmēros tālākai piegādei un montāžai būvniecības objektā. Rūpnīcā ražotas SIP mājas ir īpašas ar to, ka tām ir augsta izmēru precizitāte, ražošanas un uzstādīšanas laikā tām ir mazs atkritumu atlikums. Ražošanas faktors rūpnīcā būtiski neietekmē SIP māju dizaina iespējas, izmērus un izmantojamos materiālus. Šāda tipa mājas ir īpaši izdevīgas gadījumos, kad mājas būvniecība tradicionālā izpratnē objektā ir apgrūtināta vai nav iespējama, piemēram, attālās lauku teritorijās, nomaļos reģionos. Ātrais SIP māju būvniecības laiks daudzos gadījumos ir izšķirošais faktors, kāpēc klients dod priekšroku šai tehnoloģijai.

SIP paneļus var izmantot arī kā ēkas konstrukcijas komponentus vai kā apšuvuma risinājumus jebkurai esošai struktūrai, un tie nodrošinās augstu energoefektivitāti. Paneļu novatoriskā struktūra apvieno skaistumu un vienkāršību par samērā zemu cenu. SIP paneļus lieliski var izmantot arī jumtiem – ja jumts samontēts no šiem paneļiem, tam nav nepieciešama papildu tvaika izolācija un siltināšana, jo tā jau ietverta paša paneļa konstrukcijā. Zem jumta no SIP paneļiem vienmēr ir silts mansards, līdz ar to jumtam var izmantot jebkurus zināmus jumta seguma materiālus. Tāpat šos paneļus var izmantot mūra mājas starpstāvu pārsegumiem.

Papildus informācija www.ecosiplat.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz