“Liepājas papīrs” nostiprinās līderpozīcijās

06.12.2007 16:58

0

Latvijas Basketbola amatieru līgā “Rietumu” divīzijā joprojām bez zaudējumiem turpina cīnīties “Liepājas papīra” basketbolisti, kas vispirms izbraukumā ar 80:76 pārspēja komandu “Pērkons SK”, bet vēlāk ar 78:41 sagrāva – “Olaines” vienību. Šo sezonu ļoti veiksmīgi uzsākušie “Liepājas papīra” basketbolisti vispirms devās uz Jelgavu, lai tiktos ar komandu Pērkons SK”, ar ko jau pērn mūsējiem izvērtās visai sīvas cīņas, tomēr trijās no četrām spēlēm uzvarēja jelgavnieki.

Mača sākumā mazliet precīzāki bija mājinieki, kas pirmajās desmit minūtēs ieguva nelielu pārsvaru, tiesa, drīz vien liepājnieki atkal izlīdzināja spēles gaitu, un pašā cīņas galotnē jau mūsējie turēja vadības grožus savās rokās, un, nospēlējot izšķirošās minūtes bez īpašām kļūdām, “Liepājas papīra” basketbolisti prata uzvaru nosargāt.

Pēc samērā grūtās cīņas izbraukumā sekoja spēle savā laukumā pret vienu no divām relatīvi vājākajām komandām šajā divīzijā – “Olaini”. Jau pirms mača lielā mērā bija skaidrs, ka sestais panākums sešās aizvadītajās spēlēs mūsējiem jau gandrīz kabatā, un šoreiz īpaši pārsteigumi arī nenotika – liepājnieki svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru, turklāt Indulis Možeiks spēles gaitā varēja izmantot visu rezervistu soliņu.

Nākamo spēli “Liepājas papīrs” aizvadīs 10.decembrī, izbraukumā sacenšoties ar “Zemgales” basketbolistiem.

Rezultatīvākais “Liepājas papīra” rindās šajās divās spēlēs bija Artūrs Freimanis, kurš kopā sameta 39 punktus.