Trešdiena, 25. novembris Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne, Katrīne
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Mūziķi neļaus valdīt klusumam

Mūziķi neļaus valdīt klusumam
12.01.2007 17:24

0

Atslēgvārdi

Izklaides pasākuma cienītājiem nebūs jāgarlaikojas

Pērn mūzikas un izklaides pasākumu cienītājiem nebija jāgarlaikojas, jo katru mēnesi notika vismaz viens vērienīgs sarīkojums, kas guva ne tikai liepājnieku, bet arī iebraucēju ievērību un uzslavas. Apkopojām informāciju, kādi mūzikas sarīkojumi šogad gaidāmi, kad tie notiks un kas tajos piedalīsies.

Ērģeļu bazūnes un džeza fascinējošie ritmi

2007.gadā, jādomā, ne sliktākā, bet gan augošā kvalitātē turpināsies gan tradicionālie, tā sauktie nopietnās mūzikas festivāli, gan daudznacionālās kultūras etnomūzikas, gan dažādi interesanti lielkoncerti un festivāli.

Jau februārī Liepājas teātrī koncertu sniegs pasaulē daudzkārt atzinību ieguvušais jauniešu koris “Kamēr…” ar savu diriģentu Māri Sirmo.

Pērn Liepājas dzimšanas dienā uz ledushallē izveidotās skatuves rosījās Ivo Fomins ar saviem draugiem. Šogad 17.martā tur notiks koncertuzvedums “Liepājas stāsts”. Tā libreta autors ir Guntars Račs, mūziku komponējis Ainars Virga, bet režisora groži uzticēti Jurim Rijniekam. Viens no pasākuma veidotājiem Guntis Kolerts pastāstīja, ka uzvedumā piedalīsies grupa “Līvi” un Ivo Fomina apvienība, kā arī vairāki solisti. G.Račs “Kurzemes Vārdam” ieintriģēšanai pačukstēja, ka uzveduma centrā ir stāsts par mīlestību, kas risinās uz atšķirīgu interešu grupējumu nesaskaņu fona. Norises laiks – pagājušā gadsimta 70. – 80.gadi, vieta – Liepājas mikrorajoni. Biļetes uz “Liepājas stāstu” varēs iegādāties no 22.janvāra. Pirmo 500 biļešu cena būs 4 lati. Koncertuzvedumu plānojusi filmēt arī Latvijas televīzija.

Martā savu 15 gadu jubileju sagaida Starptautiskais pianisma zvaigžņu festivāls, kuru iedibināja Liepājas Simfoniskais orķestris un tā mākslinieciskais vadītājs Imants Resnis. Jāatzīmē, ka 1.februārī orķestrim aprit 20 gadi, kopš tika atgūts pastāvīga profesionāla kolektīva statuss. Klaviermūzikas forums šogad atkal risināsies nedēļas garumā – no 4. līdz 11.martam – un tajā piedalīsies desmit pianisti no deviņām valstīm. Pirmo reizi būs pārstāvēta Brazīlija, un, kā katru gadu, notiks džeza mūzikas diena, kurā šoreiz viesosies spāņu džeza – flamenko mākslinieks Čano Domingezs.

Pagājušajā gadā tika izlolots vēl viens mūzikas forums – džeza festivāls  “Liepaja Jazz” ar vairākiem viesmāksliniekiem. Aprīļa beigās (26. – 29.04) džeza fascinējošie ritmi atkal skanēs gan Liepājas teātrī un Latviešu biedrības namā, gan pilsētas klubos un kafejnīcās. Džeza festivālā solījušies būt festivāla krusttēvs – liepājnieku iemīļotais komponists un pianists Džulians Džozefs, kontrabasa spēles virtuozs no Igaunijas Tāvo Remmels un Māris Briežkalns. Šā gada festivāla viesiem pievienosies angļu džeza dziedātājs Klivlends Votkiss, viena no labākajām Norvēģijas dziedātājām Kristīne Asbjornsena ar savu grupu un maestro Raimonds Pauls, kuri kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri un Liepājas bigbendu diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā ar savu muzicēšanu iepriecinās klausītājus.

Dziedošie jaunieši savukārt savu talantu varēs apliecināt konkursā “Jaunās zvaigznes”. Pirmā Kurzemes zonas kārta paredzēta 23.februārī, bet otrās kārtas atlase notiks 13.aprīlī. Konkursantiem šogad jāizpilda Latvijas leģendāro apvienību skaņdarbi.

1.jūnijā koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” būs Imanta Kalniņa mūzikas svētki. Apmeklētājus ar I.Kalniņa dziesmām priecēs Mārtiņš Freimanis, Artūrs Skrastiņš, Rēzija Kalniņa, Marts Kristians Kalniņš, Paula Dukure un citi Latvijā populāri mākslinieki kopā ar vairāk nekā pustūkstoti Liepājas pilsētas un rajona bērniem. Svētku mākslinieciskais vadītājs Jēkabs Ozoliņš. Arī par šo vērienīgo sarīkojumu ieinteresējusies Latvijas televīzija.

Neilgi pirms Jāņiem, 15. – 17.jūnijā, koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” un pilsētas klubos notiks nebijis pasākums – starptautisks kultūru festivāls “Saule pina vainadziņu”, kurā piedalīsies dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas un Baltkrievijas. Bet 6. un 7.jūlijā uz Liepājas teātra skatuves spoži mirdzēs eksliepājnieks Uldis Marhilēvičs, kuram šajās dienās notiks 50 gadu jubilejas koncerti. Tajos piedalīsies ne tikai pats jubilārs, bet arī daudzi viņa draugi.

1.septembris koncertestrādē ģimenes atkal pulcēs Zinību dienai veltīts sarīkojums “Vēl viens jaunais gads”, kurā uzstāsies grupa “Autobuss debesīs”. Būs mūzika un fragmenti no kino un multiplikācijas filmām. Septembra pirmajā pusē sesto reizi notiks Starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls. To izloloja un sekmīgi pilsētas un rajona dievnamos organizē Liepājas ērģelnieks Lotars Džeriņš. Ar katru jaunu festivālu klausītāji tiek iepriecināti ne tikai ar dažādu valstu ērģelnieku muzicēšanu, bet apmeklētājiem tiek sagādāts arī kāds pārsteigums, kā pērn, piemēram, mēmā kino tapiera koncerts un leļļu teātra mākslinieku dalība ērģeļkoncertos.

Lai pagarinātu vasaras sezonu un no liepājnieku sirdīm tik ātri nepazustu saules siltums, novembra sākumā Liepājas teātrī, pilsētas kultūras iestādēs notiks “Ritma festivāls”, kurā spāņu flamenko koncertu piedāvās daudzu starptautisku ģitāristu un flamenko festivālu laureāte grupa “El Macareno”.

Sporta un kultūras pils valdes locekle Dace Gruntmane pastāstīja, ka bez minētajiem sarīkojumiem koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” iecerēts aicināt uzstāties vēl daudzas citas grupas, kuras izveidojušas koncertprogrammas un dodas turnejā pa Latviju. Ja būs labi laika apstākļi, estrādē sezonu varētu sākt jau maija vidū, kad uzstāsies viena no Latvijā iemīļotākajām apvienībām, kuras nosaukums vēl tiek turēts noslēpumā. D.Gruntmane sacīja, ka būšot padomāts, lai koncerti būtu saistoši dažāda vecuma cilvēkiem un atšķirīgu tautību pārstāvjiem. Noteikti būšot arī pasākumi, kuros uzstāsies folkloras kopas, grupas. Piemēram, ir doma, ka ansambļi, kas pa dienu priecēs “Līvas tirgus” apmeklētājus, vakarpusē varētu sniegt skaistu koncertu koncertestrādē “Pūt, vējiņi!”. Šis koncerts gan būtu par maksu.  

Festivālu skaits sarucis

Lai arī dažādu muzikālu sarīkojumu šogad kopumā būs vairāk nekā pērn, tomēr jāapbēdina festivālu cienītājus. Jo šovasar nebūs ne “”Līvu alus” dziesmu svētku, ne “Liepājas dzintara”. Tā kā brāļi Mediņi šogad visus savus spēkus velta pludmales festivāla rīkošanai, viņi atteikušies uzņemties gādību par “”Līvu alus” dziesmu svētku” organizēšanu. Savukārt “Liepājas dzintars” izpaliek, jo Kultūras pārvalde pašlaik spriež, debatē, uzklausa citus viedokļus, kādam Liepājas vecākajam festivālam vajadzētu būt priekšdienās, lai tas atgūtu savu agrāko spožumu un atkal spētu pulcēt cilvēku tūkstošus. Kultūras pārvaldes Pasākumu un reklāmas nodaļas vadītājs Valdis Skujiņš mierina liepājniekus, ka “Liepājas dzintars” pavisam nepazudīs, ieplānots, ka tas notiks 2008.gada 23. un 24.augustā. 

Pagājušo gadu Liepājā sevi pieteica vēl divi jauni festivāli – viens no tiem bija “Līvifest”. Arī šogad grupa “Līvi” ir gatava iepriecināt savus mūzikas cienītājus. Pagājušo gadu sarīkojums notika vienu dienu, taču šogad Liepājas leģendārās apvienības mūzika koncertestrādi pieskandinās divas dienas – 17. un 18. augustā. Pirmajā dienā atkārtoti tiks izrādīts “Liepājas stāsts”, bet otrajā dienā uzstāsies “Līvi”, viņu draugi un Liepājas muzikāli talantīgie bērni un jaunieši.

Otrs festivāls, kas pagājušajā vasarā notika vienlaikus ar “Baltic Beach Party”, bija “Fontaine Festival”. Pērn šis divu dienu pasākums guva apmeklētāju labas atsauksmes, tādēļ iesākto tradīciju domā turpināt. Kluba “Fontaine Palace” programmas menedžeris Edgars Āboliņš sacīja, ka vēl nav ieplānots, kad tieši notiks festivāls, bet tas noteikti nebūs 13. un 14.jūlijā, kad Cēsīs notiek līdzīgs sarīkojums, un 28. un 29.jūlijā, kad daudzi mūzikas mīļotāji dodas uz Saldus festivālu “Zvērā”. Jautāts, vai Luī Fontaine rīkotais pasākums varētu atkal notikt tajā pašā laikā, kad vērienīgā pludmales ballīte, E.Āboliņš apgalvoja, ka šī sarīkojuma dēļ viņi savējo neatceltu. Pēc programmas menedžera domām, abi festivāli viens otram netraucē, jo katram no tiem ir sava auditorija. Šogad “Fontaine Festival” varētu skatītājiem piedāvāt vēl interesantāku programmu ar Latvijas un vairāku slavenu ārzemju mākslinieku piedalīšanos. Tam būs atvēlētas trīs norises vietas – promenāde, klubs un tā pagrabstāvs. Šī iemesla dēļ cena uz rokfestivālu varētu palielināties, taču tā nebūšot tik augsta, lai mainītu domas un atteiktos apmeklēt pasākumu.

Nenoliedzami, šīs vasaras vērienīgākais mūzikas notikums būs pludmales festivāls “Baltic Beach Party”, kas pērn pulcēja pārsteidzoši lielu apmeklētāju skaitu – 45 tūkstošus cilvēku. Festivāla galvenais organizētājs Raivo Mediņš sacīja, ka pašlaik vēl nevarot pateikt, kādas grupas 20. un 21.jūlijā uzstāsies mūsu skaistajā pludmalē, jo ar daudzām vēl notiek pārrunas. Taču viens ir skaidrs – būs Latvijas labākās apvienības, nedaudz vairāk mākslinieku no Lietuvas un Igaunijas un, protams, mūzikas zvaigznes, kuras vismaz Eiropā komentārus neprasa. R.Mediņš teica, ka pašlaik tiek domāts, strādāts arī pie tā, lai festivāls augtu kvalitātes ziņā, lai būtu vēl labāks serviss, lai pasākuma laikā nebūtu jāsaskaras ar dažādām problēmām, piemēram, rindām pie ieejas teritorijā un tualetēm.

R.Mediņš gandarīts, ka ļoti daudz pasākuma apmeklētāju naktis pārlaida telšu pilsētiņā, plānots, ka tās teritorija šogad varētu būt vēl lielāka. Jo pērn vairākas reizes nācās to palielināt. Par telšu pilsētiņu interesi varētu izrādīt arī igauņi un lietuvieši, kuri, domājams, šovasar būs vēl vairāk, jo kaimiņvalstīs aktīvi tiks reklamēta mūsu pilsētas vērienīgā vasaras ballīte.

Mūzikas klubi nesnaudīs

Rosība visa gada garumā paredzēta arī mūzikas klubos. E.Āboliņš sacīja, ka klubā “Fontaine Palace” turpinās uzstāties gan latviešu mākslinieki, gan koncertturnejās pie mums piestās dažādi ārzemju mūziķi, piemēram, 23.februārī spēlēs krievu grupa “Spitfire”, kas Rīgā, klubā “Depo”, viesojās pirms diviem gadiem un guva apmeklētāju un mūzikas kritiķu labas atsauksmes. Aprīlī paredzēts neliels rokfestivāls, bet pēc neilga laika beigsies jauno grupu konkurss “Flashlight”. Maijā vai jūnija sākumā tiks paziņots, kuri no jaunajiem censoņiem izcīnījuši galveno balvu – iespēju ierakstīt albumu. E.Āboliņš sacīja, ka esot arī iecere par karnevāla rīkošanu, kā arī vairāk atdzīvināt pirmdienas regeja mūzikas vakarus, uzaicinot dīdžejus, kas savās ballītēs piedāvā tieši šo mūzikas stilu. Padomā vēl daudz un dažādu citu pasākumu dažādām gaumēm, kuros noteikti varēs izklaidēties liepājnieki un pilsētas viesi.

Visa gada garumā lielāki un mazāki muzikāli sarīkojumi turpinās notikt arī klubā “Pablo” un Latvijas 1.rokkafejnīcā.  Pie vērienīgākajiem sarīkojumiem var minēt “Pablo” 10.gadu jubilejas pasākumu ar grupu “Līvi”, “Audiosmog”, “R.A.P.” un “Astronaut” piedalīšanos, kas notiks nākamsestdien. Februārī visi mīlnieki tiks aicināti uz Valentīna dienas ballīti, martā viens no centrālajiem notikumiem būs Sieviešu dienai veltīts pasākums, savukārt aprīlī dažādas muzikālas apvienības spēlēs festivāla “Baltic Beach Party” iesildīšanās ballītē. Vasarā notiks arī dziesmotā konkursa “Kā māku, tā maunu” nobeiguma pasākums. Gada otrajā pusē savukārt rokkafejnīca ar dažādām muzikālām un jautrām izdarībām svinēs piecu gadu jubileju.

Liepājnieku mūzika arī diskos

Tiem, kuriem mūziku labāk patīk klausīties mājās vai mašīnā, nevis drūzmēties lielos ļaužu baros, arī ir iemesls priecāties, jo šogad veikalu plauktos parādīsies vairāki mūsu pilsētas mākslinieku ieraksti. Piemēram, Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Andresa Mustonena (Igaunija) vadībā atkal ieraksta jaunu mūzikas disku – A.Bruka 6.simfoniju. Kā šobrīd jau ziņots, par pērn izdoto albumu – Jurjānu Andreja skaņdarbu ierakstu “Mostaties, stabules un kokles!” LSO ieguva augstāko atzinību – Lielās mūzikas balvu. Pa ierakstu studijām rosās un savus debijas albumus gatavo apvienības “Cacao”, “The Briefing” un “Nasty Smile”.

Inita Gūtmane,
Indra Imbovica,
“Kurzemes Vārds”

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz