Noskaidroti pusfinālisti

07.04.2008 11:04

0

Četrās spēlēs svētdienas pēcpusdienā tika noskaidrotas tās četras HABL 2008 komandas, kuras turpinās cīņu par čempionu titulu. Par spīti prognozēm, ”LPA” basketbolisti tomēr nespēja izrādīt pretestību ”BS Liepājas Papīrs” komandai, tādējādi pusfinālā iekļuva regulārā turnīra pirmo četru vietu ieguvēji.

Pirmajā svētdienas spēlē regulārā turnīra uzvarētāji ”INTERSPIRO” bez lielām grūtībām pārspēja ”Kraukļi” basketbolistus. ”INTERSPIRO” līderim Armandam Alksnim šajā mačā tikai 8 punkti.
INTERSPIRO-KRAUKĻI 92:57 (25:14, 30:11, 23:11, 14:21), Edgars Kreiders 20; Dāvis Šveiduks 19.

Dienas līdzīgākā spēle norisinājās starp ”Mērnieks.lv” un ”Liepājas Datoru Centrs” komandām. Kaut arī pirmajās desmit minūtēs labāku sniegumu demonstrēja tieši ”Liepājas Datoru Centrs” spēlētāji, pateicoties abu Freimaņu sniegumam, uzvaru spēlē un iekļūšanu pusfinālā svinēja ”Mērnieks.lv” vienība.
MĒRNIEKS.LV-LIEPĀJAS DATORU CENTRS 89:76 (19:24, 21:15, 24:21, 25:16), Roberts Freimanis 35, Artūrs Freimanis34; Igors Kuzņecovs 28.

”BS Liepājas Papīrs” ceturtdaļfināla spēlē burtiski sagrāva savus pretiniekus ”LPA” komandu, neatstājot tiem nekādas cerības uz pozitīvu rezultātu jau no pirmajām mača minūtēm.
LIEPĀJAS PAPĪRS-LPA 109:46 (30:3, 23;12, 35:13, 21:18), Artis Ate 22, Kaspars Tiškus 17.

Cīņā starp regulārā turnīra 4. un 5.vietas ieguvējiem, labāki bija tieši ”Vērgale” basketbolisti, kuri ”Ramirent” vienību pārspēja diez gan pārliecinoši. Arī ”Ramirent” līderis Guntars Trabliks nebija glābējs, jo viņa kontā tikai 8 punkti.
VĒRGALE-RAMIRENT 82:59 (23;16, 22;18, 27:11, 10:14), Egons Aploks 21; Raivis Švarcs 11.

Līdz ar to ir noskaidroti arī HABL 2008 pusfinālistu pāri. Un tā pirmajā pusfināla spēlē LPRPP sporta zālē 12.aprīlī plkst.12.00 tiksies ”INTERSPIRO” un ”Vērgale”, savukārt otrajā pusfinālā plkst.13.30 spēkiem mērosies ”Mērnieks.lv” un ”BS Liepājas Papīrs” komandas. Atgādinām, ka vienīgā regulārā turnīra spēle, kurā uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams pagarinājums, norisinājās tieši starp otrā pusfināla pāra vienībām. 30.marta spēlē uzvaru svinēja ”BS Liepājas Papīrs” spēlētāji. Vai vēsture atkārtosies?