Ceturtdiena, 1. oktobris Lāsma, Zanda, Zandis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ragavas jātaisa vasarā

Ragavas jātaisa vasarā
02.08.2007 17:32

0

Atslēgvārdi

“Liepājas enerģija”

Viens no redakcijai piezvanījušiem lasītājiem izteica viedokli, ka uzņēmumā “Liepājas enerģija” pašlaik, kā izskatoties, iestājusies miegainība, sak, karstā ūdens piegāde īpaši daudz rūpju nesagādā. Bet patiesībā tā nemaz nav. Starp citu, starpsezonas tematu risinājām arī iepriekšējās vasarās. Un, ja agrāk runa bija par hidrauliskām pārbaudēm un savdabīgu caurumu lāpīšanu, tad tagad šie darbi izvērsti visnotaļ plašos apmēros. Kaut arī informāciju par to norisi publicējam bieži, par šā brīža situāciju vajadzētu pastāstīt pēc iespējas sīkāk.

Jārīkojas pa jaunam

Jaunai slotai, kā mēdz teikt, arī jāslauka pa jaunam. Un ar to ir domāts viss uzņēmums – SIA “Liepājas enerģija”. Tas nevarēja turpināt darbu tā, kā tā priekštecis “Liepājas siltums”. Jo pirms “Liepājas enerģijas” izveides tur bija sakrājies pārāk daudz problēmu. Investoriem šiem darbiem līdzekļu pietika. Par to varēja spriest arī pēc pagājušā gada efektīvās darbības. Šogad arī rekonstrukcijai paredzēts vairāk naudas – runa ir par 2 miljoniem 550 tūkstošiem latu. 25 procenti šās summas jau izlietoti.

Vispirms pievērsīsim uzmanību jaunajām katlumājām. Un te galvenais ir nevis dzīšanās pēc progresa – jaunākām tehnoloģiskām iekārtām, bet gan pārāk lielo zudumu samazināšana. Protams, pozitīvu rezultātu var nodrošināt, vienlaikus nomainot cauruļvadus siltumtrasēs. Un tas tik tiešām izdodas. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Anatolijs Suškovs pēdējā tikšanās reizē sacīja, ka viņš pat neesot cerējis uz tādiem panākumiem, kādi sasniegti pagājušajā gadā. To veicinājusi arī lielās katlumājas slēgšana bijušajā lopbarības rūpnīcā, tās vietā ierīkojot divas jaunas katlumājas tieši dzīvojamos kvartālos.

Iespaidīgie dati par darbības efektivitāti varētu vedināt uz domām, ka vajadzētu vēl mazliet pastrādāt un tad varētu sākt pazemināt maksu par pakalpojumiem. Taču nevajadzētu aizmirst, ka pašlaik “Liepājas enerģijas” darbība rit ar plānotiem zudumiem. Un tas notiek tādēļ, ka citas izejas gluži vienkārši nebija. Un, ja, sacīsim, pēc gada vai diviem situācija ekonomijas jomā mainīsies vēl kardinālāk, vienalga būs jāturpina ieguldīt prāvus līdzekļus, kuru atmaksāšanās termiņu pagaidām pat grūti iedomāties.

Svarīgākie objekti

Tagad dodam vārdu Anatolijam Suškovam:

– Vispirms pastāstīšu par katlumājām. Gada programmā ir paredzētas četras. Viena jau ierīkota un darbojas kopš jūnija Ziemupes ielā. Tās darbība ļāva atbrīvoties no garās liela diametra cauruļvadu virszemes trases posmā no Internātskolas līdz šim dzīvojamam rajonam. Lai nodrošinātu siltumnesēja nepieciešamo temperatūru, tur bija vajadzīga pastiprināta cirkulācija. Otra lokālā katlumāja pie bērnudārza Elizabetes ielā būs gatava augustā. Nākamo jauno objektu Karostā, Atmodas bulvārī, iecerēts nodot ekspluatācijā septembrī. Un, beidzot,  esošās katlumājas rekonstrukcija Grīzupes ielā 10, bijušās dzelzsbetona konstrukciju rūpnīcas teritorijā. Te paredzēts veco katlu vietā ierīkot daudz kompaktākus, mūsdienu prasībām atbilstošus. Veicam arī viena ūdens karsēšanas katla un visu automātisko sistēmu remontu termoelektrocentrālē.

Tālāk runa būs par trasēm. Maģistrālajā dienvidu virzienā no TEC esam izvēlējušies piecus posmus, kuros jāmaina caurules  500 milimetru diametrā. Pļavu un Dīķa ielā darbi jau pabeigti. Robežu un Alejas ielas posmā pēc savienojumu pārbaudes jau atsākta karstā ūdens piegāde, šeit atlicis tikai atjaunot ielas segumu. Vienā no atlikušiem diviem posmiem – Bernātu ielā – darbi turpinās. Septembrī ieplānoti darbi pēdējā posmā – pāri Kaiju ielai pie viesnīcas “Amrita”. Un pēc tam būs jāveic rudens hidrauliskā pārbaude. Esam paredzējuši darbus arī nemaģistrālās līnijās. Piemēram, Ezerkrastā-3. Taču šie darbi ritēs ne ilgāk par desmit dienām. Tāpēc pirms to uzsākšanas ir labi jāsagatavojas. Vienlaikus šeit ierīkosim atzaru uz jaunceltni – deviņstāvu dzīvojamo namu. Tādus pašus darbus veiksim arī Dienvidrietumu rajonā, taču ne visā teritorijā būs pārtraukta ūdens piegāde. Uz piecām dienām būs atvienota trase starp Krūmu un Mežu ielu, un šie darbi plānoti septembra sākumā.

Lai viss būtu kā pienākas

Katlumāju montāžas un cauruļvadu nomaiņas darbos līdz ar “Liepājas enerģiju” strādā četras celtniecības firmas – “Vektra 21”, “Mite”, “Būvmehanizācija” un Grobiņas SPMK. Visi šie uzņēmumi ir vietējie. Sadarbība rit veiksmīgi, nekādu pretenziju par darbu kvalitāti nav. Pagājušajā gadā bija uzaicināta kāda Rīgas firma, taču, pēc A.Suškova vārdiem, tas nav bijis labākais variants.

Jāņem vērā, ka, saņemot atļauju darbu veikšanai ar ielu seguma noņemšanu, vienmēr tiek noteikts arī to pabeigšanas termiņš. Mūsu lasītāji reizēm ziņo par gadījumiem, kad ielas ir izrakņātas, taču nekādi darbi tur it kā netiekot veikti. Tāds acīgums būtu atbalstāms, taču vienmēr jāņem vērā, ka konkrētiem darbiem ir noteikts savs termiņš. To var noskaidrot Būvvaldē. Termiņi norādīti arī uz informācijas stendiem konkrētos objektos. Ielu segums vienmēr tiek atjaunots. Jo pretējā gadījumā draud sankcijas.

Nesen notika incidents Tirgus ielā. Darbi bija jāpārtrauc tādēļ, ka pašvaldība kavējās ar tehnisko noteikumu izsniegšanu. Taču jautājums tika formulēts tā: kādēļ pagājušajā gadā ielu noasfaltēja, bet šogad atkal izrakņāja? Lai nekas tamlīdzīgs vairs nenotiktu, ir izstrādāti noteikumi, kas paredz, ka attiecīgās ielās esošo visu komunikāciju īpašnieki obligāti un laikus jāinformē par plānotajiem rekonstrukcijas darbiem. Lai tie vienā laikā varētu veikt savus darbus un vēlāk nebūtu atkal jābojā ielas segums. Un arī komunikāciju īpašnieku pienākums ir informēt par saviem plāniem. Vēl tas saistīts ar finansējumu, piemēram, “Liepājas enerģijai” jau augustā jābūt sagatavotam plānam visam 2008.gadam.

Protams, vienmēr ir izņēmumi. Piemēram, pašlaik Komunālajai pārvaldei atlikuši līdzekļi, kuri tiks izmantoti promenādes turpmākai pilnveidošanai. Tādēļ arī siltumenerģētiķiem steidzamā kārtā bija jākoriģē savi plāni, lai veiktu darbus Vecajā ostmalā, muitas rajonā. Toties vairs nebūs jāizceļ tur ieklātās seguma plātnes. Šādās vietās rakņāties vairs nebūtu vēlams.

Nesen kāds lasītājs izteica repliku, sak, nodokļu maksātājs nevarot samierināties ar šādu līdzekļu izšķērdēšanu. Tāds viedoklis radies aiz pilnīgas nezināšanas. Pēc darbiem apakšzemes komunikācijās viss tiek atjaunots uz “Liepājas enerģijas” rēķina. Iespējams, izņemot tos gadījumus, kad siltumenerģētiķi strādā kopā ar citiem partneriem, kā tas notika bijušā kinoteātra “Liepāja” teritorijā. Un tieši tie ir plānotie zudumi.

Māja – kādam piederošs cietoksnis?

Namu pārvaldes vasarā arī veic dažādus darbus māju iekšējos tīklos. Iespējams, cenšas arī piedzīt parādus. Nebūtu slikti, ja vairāk vērības veltītu tam, lai nodrošinātu maksimālu efektu no jau ierīkoto siltummezglu izmantošanas. Diemžēl bieži piedāvā visādas balsošanas un parakstu vākšanas, bet cauruļvadi paliek bez izolācijas pat tur, kur iekrātie līdzekļi ļauj to izdarīt.

Valdes priekšsēdētājs A.Suškovs vienmēr uzsver, ka “Liepājas enerģija” nodrošina siltumnesēja piegādi līdz mājas sienai. Un tomēr šajā sakarībā viņš grib atgādināt divas lietas. Pirmā – ir jāierīko siltummezgli tajās mājās, kuras saņem siltumu no siltumpunktiem, kas vairāk pazīstami kā boilermājas. Tie kļuvuši nerentabli, prasa izdevumus, un dažviet šāds objekts kalpo tikai vienas vai divu māju vajadzībām, bet to iedzīvotāji neizprot situāciju, joprojām turas pie vecās kārtības. Otra lieta – skaitītāji. Pakalpojumu sniedzēji jebkurā gadījumā vēlas zināt konkrētus to apjomus. Tādēļ siltuma skaitītāji, pēc A.Suškova apgalvojuma, šogad tiks ierīkoti visur, bet kaut ko noregulēt iedzīvotāju labā pēc tam vairs nebūs iespējams. Pienācis laiks pieņemt atbildīgus lēmumus.

Bet sabiedrības “Mana māja – mans cietoksnis” aktīvisti apgalvo, ka bez iedzīvotāju piekrišanas siltummezglu nedrīkst ierīkot. Taču viņiem nezin kāpēc nerodas nākamais jautājums: vai ir likumīgi veikt mājai piegādājamā siltuma apjoma uzskaiti? Gluži tāpat, kā svērt tirgū pārdodamos ābolus? Te nepieciešama juristu palīdzība!

Bēdīgi slavenie zudumi

Par zudumu samazināšanu ūdens karsēšanas procesā siltummezglos patiesībā nav nekā, ko pateikt. Kaut gan tieši vasarā būtu jārisina šis jautājums. Namu pārvaldēs saka, ka katrā mājā, ja ir vēlēšanās, jānobalso par to, lai zudumus iekļautu pamatizmaksās. Bet kādēļ gan jābalso, ja skaitītājs veic pareizus mērījumus? Tikai jāpieraksta tā, kā ir. Būtu dārgāk, taču nebūtu iemesla citām diskusijām.

Šajās dienās “Jaunliepājas” speciālistiem tika uzdots jautājums: kādēļ O.Kalpaka ielā 60 ir tik ideāli zemi zudumi?  Atbilde: tur nav dvieļu žāvētāju. Sekoja tūlītēja maksātāju reakcija: atteikties no žāvētājiem! Taču mēs aizmirstam, ka dvieļu žāvētāji paredzēti projektā, bet, pieprasot remonta dienestiem pildīt būvnormatīvus un noteikumus, izrādīsies, ka tas nav iespējams, jo, redz, kādi nobalsojuši pret un mājas sanitārtehniskais stāvoklis tagad atgādina šaha dēli spēles procesā.

Kirils Bobrovs,
“Kurzemes Vārds”

A.Suškovs: “Bez skaitītājiem nav iespējams arī izprast zudumu rašanās cēloņus.”

Lielais starpsezonu remonts.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz