Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

“Auda” “izauda” punktu

03.06.2008 16:50

Septīto spēli Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā ir aizvadījusi komanda “Liepājas metalurgs 2”, kas savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar FK “Auda”. Rīdzinieki pirmās līgas tabulā metalurgus pirms šīs spēles apsteidza par dažiem punktiem un dažām vietām, līdz ar to viņi bija uzskatāmi par favorītiem. Tiesa, pats mačs uzkarsušajā “Daugavas” stadiona mākslīgā seguma laukumā aizritēja bez kādas komandas pārsvara.

Liepājnieku treneris Jānis Intenbergs spēli tveicē salīdzināja ar futbolu uz pannas, kurā kopumā bija līdzīga cīkstēšanās. Lai gan audieši šo maču savā mājaslapā jau paguvuši nodēvēt par ļoti interesantu un skatāmu, J.Intenbergs šādam apgalvojumam nepiekrīt, sakot, ka, spēlei noritot sarežģītos laika apstākļos, saturīgu sniegumu bija grūti demonstrēt abām komandām.

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet otrā puslaika izskaņā liepājnieks Vjugars Askerovs divas reizes teicami piespēlēja soda laukumā. Pirmajā epizodē uzmainītais Ēriks Danga no trīs metru attāluma netrāpīja tukšos vārtos, bet jau pēc dažām minūtēm Deniss Rakels guva savus kārtējos, nu jau astotos vārtus čempionātā, un pēc aizvadītās kārtas izvirzījās turnīra labāko bombardieru vienvadībā. Pārsvars mūsējiem bija jānotur, taču, diemžēl spēles beigās pārāki bija pretinieki, kas kompensācijas laika otrajā minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Nākošo spēli “Liepājas metalurgs 2” sestdien izbraukumā aizvadīs pret komandu “Gulbene 2005”.

Metalurgiem nākošajā spēlē nevarēs palīdzēt galvenais spēles konstruktors Dmitrijs Kalašņikovs (no labās), kuram kopā ar saviem audzēkņiem jādodas uz jauniešu futbola turnīru Vācijā.