Basketbola amatieriem pirmā neveiksme

12.12.2007 16:30

0

Latvijas Amatieru basketbola līgā Rietumu divīzijā pirmo zaudējumu cietuši “Liepājas papīra” basketbolisti, kas izbraukumā ar 70:85 piekāpās Jelgavas komandai “Zemgale”. Līdz šim bez zaudējumiem spēlējušie liepājnieki jau ar mača pirmajām minūtēm nonāca zaudētāju lomā un īsti nespēja atrast spēles pavedienu. Otrās ceturtdaļas beigu daļā laukuma saimniekiem izdevās panākt desmit punktu pārsvaru – 38:28.

Turpinājumā viesi mazliet pietuvojās rezultātā, tomēr mača izskaņā atkal veiksmīgāki bija jelgavnieki, kuri sekmīgāk cīnījās par atlēkušajām bumbām un arī kļūdījās mazāk. Spēles beigu daļā situāciju sarežģīja arī tas, ka piekto piezīmi saņēma liepājnieku pamatsaspēles vadītājs un viens no komandas līderiem Mārtiņš Kripševics, tādējādi cīņas beigu daļā mūsējiem īsti nesanāca iecerētās sadarbības. Rezultatīvākais “Liepājas papīra” rindās atkal bija Artūrs Freimanis, kurš guva 15 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet Kristaps Frīdenbergs un Mārcis Ķenavs sameta pa 12 punktiem. Neskatoties uz zaudējumu, liepājnieki joprojām ir stabili Rietumu divīzijas līderi.

Nākamo spēli “Liepājas papīrs” aizvadīs 19.decembrī, kad izbraukumā tiksies ar “Talsu” basketbolistiem.