Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Daniels Kuļišs labākais Baltijā

31.01.2018 07:05

Rīgā, Hanzas vidusskolā, ir noslēdzies pirmais Baltijas kadetu džudo čempionāts, kurā godalgotas vietas ieņēma četri no pieciem Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvjiem, bet par Baltijas čempionu svara kategorijā līdz 81 kilogramam kļuva Daniels Kuļišs.

Sacensībās piedalījās Igaunijas, Lietuvas un Latvijas 32 sporta skolas un klubi, kuru sportisti sadalīja 14 medaļu komplektus jauniešiem un jaunietēm. Šis čempionāts Baltijas valstu sportistiem bija viens no atlases posmiem uz Eiropas čempionātu U18 vecuma grupā, kas šogad norisināsies Bosnijā un Hercegovinā.

Danielam Kuļišam bija 14 konkurenti, bet finālā liepājnieks uzveica Lietuvas kluba “Roni” džudistu Mariušu Mitrohinu. Trīs LKSS pārstāvji Baltijas čempionātā ieņēma 3. vietu. Šāds panākums padevās Ričardam Novikovam svara kategorijā līdz 90 kilogramiem, Vjačeslavam Meļņičenko svara kategorijā līdz 73 kilogramiem un Maksimam Duinovam svara kategorijā līdz 66 kilogramiem.

Kopvērtējumā ar izcīnītām trim 1. vietām par uzvarētāju kļuva Vsevoloda Zeļonija sporta skola, aiz sevis atstājot igauņu “Audentes” un Rīgas “Kyodai”. Liepājas džudisti ar iegūtām četrām godalgām 32 komandu konkurencē ieņēma 6. vietu.