Galvenā balva aizceļoja uz Ukrainu

15.12.2017 07:05

Liepājā ir aizvadīta tradicionālā Ilzes Rences kausa izcīņa, kas ir veltīta Latvijas junioru čempiones, Eiropas čempionāta dalībnieces, treneres Irinas Daņilovas un horeogrāfes Larisas Roslovas audzēknes Ilzes Rences piemiņai. Galveno balvu šogad savā īpašumā ieguva sporta vingrotāja no Kijevas Vlada Balute.

Īpašā kausa izcīņa, ko nodibināja Ilzes vecāki Inese un Aivars Renči, no 2001. gada notiek junioru konkurencē. Pērn galveno balvu izcīnīja Liepājas vingrotāja Karina Titova. Šogad turnīrs norisinājās 17 reizi un tajā piedalījās 87 sportistes no Latvijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Krievijas.

Galvenā balva pirmo reizi ceļoja uz Ukrainu, to izcīnīja sportiste no Kijevas Vlada Balute. Treneres Tatjanas Jurenko audzēkne liepājniece Zane Petrova ieguva 2. vietu, bet Irinas Daņilovas trenētā Aleksandra Tiščenko ierindojās 5. vietā.

Senioru grupā pārliecinoši triumfēja mājiniece, Daņilovas audzēkne Anastasija Dubova. Arī Anastasija ir izcīnījusi Ilzes Rences kausu. Viņai pa spēkam tas bija 2012. gadā. Senioru grupā Karina Titova ieņēma 3. vietu, bet vēl viena Liepājas pārstāve Vasilisa Protasenko ierindojās 4. vietā.

Pre-junioru klasē uz pjedestāla kāpa divas mājinieces. Anna Ločmele izcīnīja 2. vietu, bet Endija Grantiņa ieņēma 3. vietu.

Piektajā sporta klasē labākā no Liepājas bija Jeļena Ivanova, kura ierindojās 4. vietā, bet ceturtajā sporta klasē 3. vietu ieguva Marija Smirnova.

Liepājas sporta vingrošanas kolektīvs vēlas izteikt pateicību Inesei un Aivaram Renčiem par palīdzību sacensību organizēšanā un sarūpētajām balvām.

Anastasijai Dubovai un Karinai Titovai šīs bija pēdējās pārbaudes sacensības pirms došanās uz Maskavu, kur viņas no 17. līdz 21. decembrim pārstāvēs Liepāju starptautiskās sacensībās “Myhail Voronin Cup”.