“Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” ar raksturu panāca neizšķirtu

Aizvadītajās brīvdienās startēja ”Dali Dali” 3. līgas sezona, kur šosezon piedalīsies divas mūspuses komandas. ”Liepājas FS” Rietumu zonas pirmo cīņu aizvadīs 20. maijā savā laukumā pret FK ”Iecava”, bet ”Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” Mātes dienā viesojās pie FK ”Kauguri”.

19.05.2023 06:00

Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” sastāvs: Smiltnieks, Kubils, Vasiļjevs (Žigus), Stonis (Pakulis), Mārtiņsons (Liepiņš), Zalonskis (Lupkins), Nagornijs, Balika, Freimanis, Baltavičus (Laugalis), Hūns.

Mūsējie cīņas gaitā ar pašu kļūdām divreiz nonāca iedzinējos ar divu vārtu starpību, bet mača otrajā pusē mainīja spēles gaitu un ieguva galarezultātu 3:3 (1:3).

Mājinieki 18. minūtē panāca 2:0, bet 31. minūtē komandas kapteinis Jānis Stonis vienus vārtus atguva.

Kaugurieši īsi pirms pārtraukuma gan atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet Stonis laukumu pameta, jo vārtu gūšanas brīdī guva savainojumu.

Lai gan spēle bija asa un dažbrīd no soģu puses nekontrolējama, tomēr kurzemnieki parādīja raksturu. Vispirms 74. minūtē Jānis Freimanis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 86. minūtē Dans Hūns iesita trešo golu.

Viesiem jau kompensācijas laikā bija iespēja izraut arī uzvaru, bet veiksme šoreiz palīdzēja kauguriešiem.

”Dali Dali” 3. līga šosezon augusi dalībnieku skaita ziņā, un visas komandas sadalītas piecās zonās. Rietumu zonā startē desmit vienības, un nākamo maču ”Grobiņas SC/Dienvidkurzeme” aizvadīs 21. maijā viesos ar FK ”Tukums 2000-3”.