HK “Juniors” uzvar “Liepājas Metalurgs 2”

12.01.2013 15:18

Šodien Latvijas hokeja čempionāta spēlē Liepājā vietējā “Liepājas Metalurgs 2” ar 2:4 piekāpās turnīra vicelīderiem HK “Juniors”.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrajā periodā, kad pēc Maksima Osipova un Rūdolfa Maslovska piespēlēm vārtus guva HK “Juniors” komandas uzbrucējs Jurijs Moiseičenko. Pēc astoņām minūtēm Moiseičenko pārsvaru dubultoja, šoreiz izmantojot Mārtiņa Oskara Freimaņa noraidījumu.

Arī trešie vārti šajā spēlē tika gūti Jurija Moiseičenko rokām – izdarīts tas tika 48.minūtē pēc Maslovska piespēles. Juniori savus uzbrukuma apgriezienus neapstādināja, un jau pēc divām minūtēm Ņikita Zgirskis realizēja skaitlisko vairākumu. Liepājniekiem tomēr izdevās gūt vārtus – nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz spēles beigām lielo skaitlisko vairākumu izmantoja Iļja Makarovs, bet 14 sekundes pirms fināla sirēnas Haralds Neimanis guva otros liepājnieku vārtus.

Pēc šīs spēles HK “Juniors” atpaliek no turnīra līderes “SMScredit.lv” vairs tikai trīs punktus, tiesa, juniori aizvadījuši par divām spēlēm vairāk. “Liepājas Metalurgs 2” ar 33 punktiem 20 spēlēs saglabā ceturto vietu astoņu komandu konkurencē.

“Liepājas Metalurgs 2” – HK “Juniors” 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)

Vārti: 25:20 Moiseičenko (Osipovs, Maslovskis) 0:1, 33:20 Moiseičenko (Maslovskis, vair.) 0:2, 47:46 Moiseičenko (Maslovskis) 0:3, 49:49 Zgirskis (Batņa, Karelis, vair.) 0:4, 56:40 Makarovs (Homjakovs, vair.) 1:4, 59:46 Neimanis (Mazurs-Mago) 2:4.
Soda minūtes: 10:8.
Vārtsargi: Miščuks – Rešetņikovs