Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Ivans Mihaļovs un Pāvels Višņovs kļūst par Baltijas čempioniem

Jūlija vidū Rīgā norisinājās 2021. gada Baltijas džudo čempionāts U21 un U18 vecuma grupās. Liepājas Kompleksās sporta skolas džudisti izcīnīja piecas godalgas, no kurām divas bija augstākā kaluma.

14.07.2021 06:00

Liepājas sportisti piedalījās tikai U18 vecuma grupā, un mūsējie uzvarēja divās svara kategorijās. Viskuplāk pārstāvētajā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem par Baltijas čempionu kļuva Ivans Mihaļovs. Liepājnieks izšķirošajā cīņā pieveica Aleksandru Dimitrovu no “Lido”. Savukārt svara kategorijā līdz 60 kilogramiem nepārspēts palika Pāvels Višņovs. Šajā kategorijā Liepājai 3. vietu nopelnīja Kirils Golubevs. Vēl pie 3. vietas Baltijas čempionātā tika Roberts Starčaks-Jankausks (līdz 90 kg) un Maksims Šestakovs (līdz 55 kg).

Čempionātam bija pieteikušies Baltijas valstu 25 klubi ar vairāk nekā 100 sportistiem. Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja seši cīkstoņi, un pieci no viņiem ieguva godalgotas vietas.

Kopumā Rīgā tika izcīnīti 17 medaļu komplekti U21 un U18 vecuma grupās. Uz tatami džudisti divu dienu laikā aizvadīja 151 cīņu un 136 dueļi beidzās ar ippon jeb tīru uzvaru.

Komandu vērtējumā triumfēja Latvijas klubs “Kyodai”, bet Liepājas džudisti ierindojās 4. vietā.