Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

LBL2: Liepājnieki mājas spēlē ar -46 kapitulē “Kandava/Anzāģe” komandai

11.12.2019 12:21

Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā vakar, 10.decembrī, tika aizvadīta viena spēle. “Kandava/Anzāģe” izbraukumā ar 115:69 pieveica “Liepāju/LSSS”.

Viesi izmantoja tikai astoņus basketbolistus, bet tas netraucēja izcīnīt uzvaru ar turpat 50 punktu pārsvaru. Ja pēc pirmā puslaika Kandavas komandai piederēja +11, tad cīņas liktenis tika izšķirts trešajā ceturtdaļā.

Uzvarētāju rindās ar iespaidīgu double-double izcēlās komandas kapteinis Guntars Strāķis, kurš 37 punktiem pievienoja desmit atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles.

Viņa lielākais palīgs bija Arvis Savčenko, kurš izcēlās ar 20+13. Pārējie komandas spēlētāji kopā iemeta tikai par vienu punktu vairāk nekā Strāķis un Savčenko.

Interesanti, ka pirms šodien notikušā dueļa abas komandas turnīra tabulā atradās līdzās. “Kandava/Anzāģe” ar bilanci 3-5 ieņēma septīto vietu Rietumu zonā, bet “Liepāja/LSSS” atradās aiz muguras ar divām uzvarām deviņās spēlēs.