Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

DBBL turnīrā “Liepāja/LSSS” ar 35:76 piedzīvo sakāvi pret “TTT Rīga”

Sestdien, 20.februārī, “Douglas” Baltijas Basketbola līgā (DBBL) “TTT Rīga” otrajā ceturtdaļā veica 23:5 izrāvienu un pārspēja “Liepāja/LSSS” ar 76:35.

20.02.2021 14:35

Abas komandas sestdien izmantoja deviņu spēlētāju rotāciju. TTT joprojām nevarēja palīdzēt Binta Drammeha un Megana Hafa. Liepājnieces – tāpat kā Eiropas līgas izšķirošajā sabraukumā – spēlēja bez Kristīnas Petermanes, Elvijas Veršeles, Katrīnas Trankales, Līnas Locenieces un Danielas Grigorjevas.

Kurzemnieces vietējā līgā nebija spēlējušas kopš 2020.gada 23.oktobra.

Pirmajā ceturtdaļā rezultāts auga lēni – 14:8. Nākamās desmitminūtes sākumā Raivita Koreņika saņēma nesportisko piezīmi pēc Guntas Baško kavēšanas.

Rīdzinieču uzbrucēja realizēja vienu no diviem soda metieniem, bet bumbas kontrole beidzās ar neprecīzu Ievas Korzānes metienu.

Rūta Stiprā 12. minūtē atbildēja ar diviem punktiem (15:10), taču tas izrādījās Liepājas pēdējais guvums no spēles pirmajā puslaikā.

TTT kāpināja apgriezienus – nosedza pretinieces aizsardzībā un sāka ieskrieties uzbrukumā. Džesika Tomasa saasināja un devās garāmgājienos, līdz puslaika pārtraukumam sametot 14 punktus.

Puslaika beigās rīdzinieces pienācīgi iedarbināja ”tālo artilēriju”. Ilze Jākobsone, Karlīne Pilābere un Ieva Pulvere realizēja trīspunktu metienus, palielinot mājinieču pārsvaru līdz 24 punktiem – 37:13.

Madara Šmite pārtrauca liepājnieču neveiksmes metienos no spēles – 37:15. Turpmāk viešņas punktus guva raitāk, taču salauzt spēli viņām neizdevās.

Divdesmit astotajā minūtē pēc Baško tālmetiena rīdzinieču pārsvars sasniedza 30 punktus – 50:20.

Koreņika atbildēja ar trīspunktnieku, tomēr pēdējos trīs punktus trešajā ceturtdaļā atkal savāca laukuma saimnieces – 53:23. Ilzes Jākobsones rezultatīvais sniegums vēl vairāk palielināja TTT atrāvienu.

TTT Rīga – Liepāja/LSSS 76:35 (14:8, 23:5, 16:10, 23:12)
TTT: Tomasa 21 (2p 6/11, 3p 2/5, 1p 3/3; 5ab, eff 22), Baško 15 (2p 4/4, 3p 2/5, 1p 1/2; 3 pārķertas), Pilābere 12 (2p 4/8, 3p 1/3, 1p 1/2; 13ab, 3pb, eff 23), Jākobsone 12 (2p 2/5, 3p 2/4, 1p 2/3; 7rp, +37), Klakocka 7 (10ab), Pulvere 5, Tomašicka 4, Pāvelsone, Korzāne. Galvenais treneris Mārtiņš Gulbis.
Liepāja: Vihmane 8 (8ab), Baltkojiene 7, Stiprā 6 (5ab), Koreņika 5 (5ab, 4ip), Šmite 2, Brūkšīra 2, Brikmane 2, Muzikante 2, Gotfrīda 1.
Tiesneši: Andris Petrovs, Māris Visočanskis, Vairis Voļatovskis.