”Liepāja SSS” apturēja neveiksmju joslu

Pēc garākas neveiksmju joslas, kas ilga četru spēļu garumā, panākumu izcīnīja ”Liepājas SSS”. 1. līgas hokeja čempionātā liepājnieki ar 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) savā laukumā pieveica ”Daugavpils Ledus sporta skolu”.

13.04.2022 06:00

”Liepājas SSS” pēdējo reizi pie uzvaras bija tikuši 10. martā, kad savā laukumā papildlaikā ar 4:3 pārspēja HK ”Ventspils”. Turpinājumā sekoja četru zaudējumu sērija, un mūsējie no 2. vietas atkāpās par vienu pozīciju.

Cīņā ar Daugavpils hokejistiem pirmā trešdaļa aizritēja bez gūtiem vārtiem, bet otrā perioda sākumā īsā laika sprīdī vienības apmainījās ar precīziem raidījumiem. Liepājniekus 22. minūtē vadībā izvirzīja Rodrigo Strautiņš, bet viesi pēc minūtes realizēja skaitlisko vairākumu.

Spēles otro nogriezni sekmīgāk gan noslēdza mājinieki, jo pretinieku cietoksni vēlreiz iekaroja Rodrigo Strautiņš, kā arī Renārs Kamergrauzis.

Renārs trešās trešdaļas 45. sekundē panāca jau 4:1, bet par nelielu intrigu parūpējās Vladislavs Barkovskis, kurš mazākumā samazināja viesu deficītu līdz diviem vārtiem. Tomēr visas šaubas par uzvarētāju dzēsa Niks Zīle, jau pēc 27 sekundēm pieliekot punktu uzvarai.

Ar trim rezultativitātes punktiem šajā cīņā izcēlās Kamergrauzis (2+1) un Aleksejs Kozlovs (0+3), bet vārtus mūsējiem sargāja Dāvis Zvejnieks.

”Liepājas SSS” aizvadītajās 23 spēlēs izcīnījusi 50 punktus un 1. līgas turnīra tabulā atrodas 3. vietā, par diviem punktiem atpaliekot no HS ”Kurbads”. Līdere ar 73 punktiem 28 mačos ir HS ”Rīga”.

Nākamā spēle liepājniekiem paredzēta 14. aprīlī izbraukumā ar 6. vietā esošo HK ”Tukums/Venta 2002”.